Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Online hol szoktatok ruhát...

Online hol szoktatok ruhát vásárolni? Főként teltebb nők véleménye érdekel

Figyelt kérdés

Melyik oldalról rendeltek?

Esetleg valaki ismer olyat ami olcsóbb? (Szóval nem olyan ahol egy póló 5000 Ft)

Eddig mindig azt kaptátok amit rendeltetek? Nem volt méretprobléma?



2020. júl. 16. 21:14
 1/2 anonim ***** válasza:
19%
Sehol! Nem vagyok hülye, hogy látatlanban vásároljak, pont azért, mert nem vagyok modell, akinek automatikusan jól áll mindent. Fel kell próbálni a ruhát, szóval webshop szóba sem jöhet.
2020. júl. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nemrég rendeltem először About You-ról, meg vagyok velük elégedve, egy cucc kivételével minden jó lett. Ami nem, azért másnap küldtek futárt, ingyen visszavitte és pár nap múlva utalták is vissza a pénzt.

Ami olcsóbb azok a fast fashion boltok online oldalai, H&M, New Yorker, ilyesmik. Párszor rendeltem onnan is, azt küldték amit rendeltem. Minőségre olyan, amilyen, egy szezonos ruhák.

2020. júl. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!