Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért veszik az emberek a...

Miért veszik az emberek a kinai minőségű lábbelit mikor tele van az ország jobnál jobb kézműves,egyedi termékekkel?

Figyelt kérdés

Azt tapasztalom hogy olcsobb kiadni 5,6,7,ezer forintokat egy kinai szanálra vagy papucsra miközben kicsivel több ténzért hozzá lehet jutni a minőségi Magyar termékhez?

Szerintem inkább a Magyar kermékeket kéne támogatni minta az olcsó kinait.



2020. júl. 28. 11:19
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

#20-as

Igen, ha napi rendszerességgel használok egy cipőt, akkor nálam soknak számít már az az 1-2 év. Tekintve, hogy a 20-30 ezres cipők SE bírják tovább a lábamon. Ennél több pénzt pedig nem szívesen adok ki rá, mert nem vagyok jelenleg olyan anyagi helyzetben. Pár éve állt meg a lábam a növésben (21 éves vagyok). Azok amiket most hordok már 1-2 éve, még teljesen jók, nem tudom mikor fognak tönkre menni, van amin már látszik, hogy használom egy ideje, de van amin egyáltalán nem. Közben persze volt olyan, ami tönkre ment.


Viszont ha tudsz olyan márkát javasolni, ami árban annyira azért nem drága, de szerinted a "sokáig bírja" kategória, akkor azt szívesen meghallgatom. :)

2020. júl. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

#21

Nekem eddig converse, martens bírta/bírja pl. sok évig mindennapi hordás mellett. 1-2 évet a kínai óccsó cipőim bírták amiket még gyerekként kaptam. :D

2020. júl. 30. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kérdezőt elfelejthetjük... Az sem kizárt, hogy egy db. minőségi magyar terméket nem tud, csak a kedélyek felingerlésére írta ki a kérdést...
2020. júl. 30. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

#23

Én azóta már biztos vagyok ebben. :D

Pedig engem halál komolyan érdekelne ilyen márka, szívesen vásárolnék, nem csak kötekedésből kérdeztem rá. :)

2020. júl. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:
82%
Szerintem nem éri meg kínaiból ruházkodni. Nem sokkal olcsóbb már, mint a többi boltban. És a minősége zsákbamacska. Valamit elhordasz évekig, valamit meg egyszer felveszel azt tönkremegy. Biztos nem veszek kínai cipőt hatezerért, amikor az Adidas akciósan tízezer.
2020. aug. 4. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
89%

Igen, vége annak a világnak, amikor a kínai olyan marha olcsó volt.


múltkor nagyanyám vett valami farmert a piacon, 10ezerért... Na annyiért már veszel h&m-ben, c&a-ban stb, de akár márkásabbakat is akcióson.

2020. aug. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
10 ezerért vettem már Levis farmert is outletben.
2020. aug. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

#26

Mondjuk ezt úgy írod, mintha a H&M meg a C&A valami minőségi cucc lenne. :D

Ne érts félre, teljesen egyetértek, az ilyen kínai meg piacos cuccok is elég drágák már...

2020. aug. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

nem, úgy írtam, hogy c&a h&m-eseket is lehet már kapni a piacos kínai árából :D


Igazából én tökre megvagyok velük elégedve, jó minőségű anyagból készülnek. Levis se olyan minőségi már amúgy, nem látom legalábbis a 2.5x-es szorzót :))

2020. aug. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!