Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mindenki tornacipőt hord?...

Mindenki tornacipőt hord? Hogy illik egyes ruhákhoz? Van egy fekete csőnacim és egy pántnélküli felsőm ("elegáns") de nem tudom hogy milyen cipőt vegyek fel hozzá ősszel, hidegebb időben.

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok és nem szeretem a magassarkút.Vennék sportosabb cipőt(nike,converse)De a gond az,hogy nem passzol a ruháimhoz.Ti hogy vagytok ezzel?

Linkelnétek cipő képeket,ami illene az ilyen ruhákhoz(nem sportos)?


2010. aug. 3. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:
2010. aug. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért? :O Egy fekete csőnacihoz meg egy péntnélkuli felsőhöz is flevehetsz egy sportcipőt is vagy tornacipőt. Csak akkor sportosabb. De ha inkább nőiesebben akarsz kinézni akkor az előttem kommentáló linkjét nézd meg. :) Egyébként suliba nem igazán jó magassarkúba menni :S
2010. aug. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ősszel még belefér az eső nélküli napokon a balerina cipő, ráadásul 14 évesen nem is kell magassarkút hordani.

hidegebb napokra meg a bokacsizma jó ötlet.

2010. aug. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!