Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ism3rtek jó turikat? vélemény...

Ism3rtek jó turikat? vélemény ezekről?(lent)

Figyelt kérdés

Tud valaki jó vintage thrift helyekt? Párat találtam ezekről vélemény?

-Humana vintage

-Typoshowroom

-ludovika

-alterego

-antifactoryvintage

-retrock

-sziaplusz

-dorothy&aby

-szputnyik

-jajcica

-dressing room

-hagor

-anomália

-cream(outlet)

-szondi u 27 használt ruhás


Fiatal lány vagyok,ha valaki korombelinek 15-30 van valami kedvenc thrift helye akkor szívesen hallgatom és ne túl drága pl egy nadrág max 7000ft meg lehet kilós is xo



2020. júl. 29. 22:23
 1/1 anonim ***** válasza:

A humana-t nagyon szeretem.

A szia az igazából egy adománybolt, vettem ott tök jó pulcsikat, a szia+ része nem turi, hanem fiatal magyar designerek cuccait lehet ott venni.

A cream még ezek közül tényleges turi, a Szondi utcait nem ismerem.

A többi vintage üzlet, tehát régi ruhákat árulnak, de nem turis áron. Sőt. Ugyanannyiba kerülnek a ruhák mintha egy jobb fast fashion üzletben vásárolnál. Szóval ha a mentalitás miatt akarsz turizni (slow mozgalom, környezetvédelem etc) akkor ezek erre szuperek, de ha turis áron szeretnél ruhákat vásárolni akkor ne ezekbe menj.

Mondjuk az tény, hogy általában márkásak és jó minőségűek a cuccok, szóval fast fashion áron kapsz minőségi ruhát, ami végeredményben megéri. A legtöbbnek amúgy van weboldala/insta oldala ott meg tudod nézni a kínálatot. A szputnyikbol rendelni is lehet.


A lovebug vintage jó még, de az elég pici, szóval nagyon nehéz lecsapni a jó fogásokra

2020. júl. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!