Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen árban és méretben...

Milyen árban és méretben szoktál ccipőt venni?

Figyelt kérdés
férfi vagy női vásárló vagy?
máj. 17. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

A saját méretemben, az ár meg attól függ, milyen cipöröl van szó, nem mindegy, egy szandál egy szezonra vagy túrabakancs sok évre.

máj. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

43-44-es lábam van, úgyhogy ilyen méretben. Ár az változó, de olyan 40 ezer forint átlagban. Fehér vanseket és fehér airforceokat hordok csak, nincs is más cipőm egy barna és egy fekete öltönyhöz való cipőn kívül, de azok már jó ideje megvannak, és nincs is nagyon szükségem újra.


23F

máj. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt veszem meg amimegtetszik és elfogadható a minősége. A legutolsó cipám 41e Ft volt. De egyben ez is a legdrágább, amit az utóbbi évelben vettem. Általában a 20-30e-s kategóriában szoktam vásárolni.

A méret márkánként eltér. Általában 44-es méretet hordok. De most 46-ost vettem és nem nagy. De van olyan cipőm, amire 43-as van írva és nem szorít.

F

máj. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
43-as méret. Átlagosan 25 ezer forint körül. Mindig figyelem a leárazásokat mert a mostani cipőmet is 50-ért vettem volna meg ha nem lennék élelmes.
máj. 19. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!