Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok ti milyen bikinit...

Lányok ti milyen bikinit hordtok és milyen szempontok alapján választjátok ki?

Figyelt kérdés

Ugyanúgy fontos, hogy csábítóak legyetek benne, mint egy fehérnemű esetében?

Milyen felsőt és alsó fazont szerettek és miért?

Milyen színekben?


Egyre több merész bikinit látni a strandokon, ezért vagyok kíváncsi a női szemszögre, hogy mi alapján választotok. :)


2020. júl. 31. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Én az alapján választok, hogy takarjon normálisan, legyen visszafogott színe (pl zöld) ne legyen idióta formája, és a felső ne legyen agyon szivacsozva.

Az elmúlt négy évben inkább nem is veszek bikinit, mert egyik sem felel meg ezeknek a kritériumoknak.

2020. júl. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Szex kategóriába írtad, de részemről ennek nincs köze a szexhez. Én azért hordok “merészebb” bikinit, hogy minél nagyobb testfelületemet érje a nap. Vékony vagyok,jó alakom van, nem áll rosszul. Imádom a napot, vizet, csokokibarna vagyok. ( nem szolis) 😀
2020. júl. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Ezt inkább a szépség és divat kategóriában kellett volna kérdezned. Kérdésedet jelentetettem, tegyék át oda.
2020. júl. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Azt választom ami tetszik, kényelmes és jól is áll. Színben fekete vagy piros.
2020. júl. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

Még a fehérneműt se szexinek választom, hanem kényelmesnek, és olyannak, ami nem lóg ki a rendes ruhák alól/ nem türemkedik át

Egy csipke fehérnemű például se nem kényelmes, se nem diszkrét, se nem tartós. Cserébe baromi drága.

Van egy szett szexis fehérneműm szexhez, de az összes többi normális.

#1

2020. júl. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Normálisan takarjon, lehessen benne kényelmesen úszni, ne kelljen benne feszengeni.
2020. júl. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Át lehet rakatni más kategóriába.
2020. júl. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!