Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen szempontok alapján...

Milyen szempontok alapján választja ki a COOP a dolgozóit?

Figyelt kérdés
Mennyi az esély rá, hogy protekcióst vegyenek fel egy rátermettebb bolti dolgozó helyett?

2017. nov. 2. 19:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem esélytelen, hogy rátermett bolti dolgozót vegyenek fel, még egy ilyet se láttam Coopban. Többnyire olyan pénztárosokkal van tele, akik idegösszeroppanást kapnak, ha kettőnél többen állnak a sorban.
2017. nov. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Azt veszik fel, aki hajlandó ott dolgozni. Nem nagyon akad ilyen ember.
2017. nov. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
58%
Most az előttem szólók megint Bp-ről írnak tuti biztos, ahol én lakom bizony ám , hogy működik a protekció ezerrel, meg a mindenféle más mutyi kapcsolatok.
2017. nov. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
71%

Van 2 kezed? Akarsz itt dolgozni? Maximum ezek a kritériumok lehetnek.


Aki meg állandóan a protekcióval jön, az legalább magának vallja be az igazságot. Ha valahova, főleg egy egyszerű munkára sem téged választanak, sokadik alkalommal sem, akkor TE benned van a hiba. De ugye a lélek megnyugtatására jobb ez a protekció szöveg.

2017. nov. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%

Vidéken szerintem akkor is van protekció.

Hiszen ha belegondolunk sok kisebb városban, esetleg faluban alig van munkahely. Kb. annyi, amit a nem túl hosszú főutcán végig menve látsz: boltok, kormányablakok, iskolák és slussz.

Vegyünk mondjunk egy 10.000 fős kis várost, ebből munkaképeskorú kb. 3-4.000 fő, annyi munkahely pedig egy kisvárosban rohadtul nincs... Úgyhogy a protekció bizony keményen benne van még egy COOP-os egyszerűbb munka elnyerésekor is.

2017. nov. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%

# 5


Egy 10 ezer fős kisvárosban (faluban?) nem is kell feltétlenül annyi munkahelynek lennie, hogy minden ott lakó tudjon dolgozni. El lehet menni környező városokba is.

2017. nov. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
48%

# 6


Persze, nyilván...

De akkor ingázni kell, korán kelni, drága bérletet venni...

Egyszerűbb helyben dolgozni.

2017. nov. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%

#7 jaj ne akkor majdnem 20 percet kellene utazni minden nap?

Bezzeg a pestieknek meg van munka dögivel?

Jaaa, hogy ahhoz reggel 40-60 percet kell BKV-zni és ha Budapesten is csak a környező 10 percben keresne az ember munkát akkor itt sem dolgozna senki csak nyafogna...

2017. nov. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
50%
Igen, nyafogàs megy làtom. Mindenki 500-at akar kapni, de se utazni ne kelljen, se megerőltető, legyen sok fizetett szünet. Az ilyenek nem is akarnak dolgozni. A kommentből látszik hogy a protekció emlegetèse csak kifogàs a sajàt megnyugtatàsàra.
2017. nov. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
52%

@6

És itt bizony rohadtul nem erről volt szó, hanem arról, hogy azt a kevés munkát bizony protekciósok töltik be. Amit egyébként burkoltan, de elismertél ezzel a mondatoddal.

2017. nov. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!