Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pretty Little Thing-rol...

Pretty Little Thing-rol szeretnék rendelni de nincs EU méret amit ki lehetne valasztani csak uk es us,azaz az UK meret táblázat szerint rendeljem vagy az US szerint?? Az uk szerint 10 es a 38 meret az us szerint 8.

Figyelt kérdés
Tapasztalatok?? Engem ez most összezavart😅 Csak nem szeretnem hogy meglepetés erjen mikor megérkezik hogy 3 mérettel kisebb vagy nagyobb jött meg es nem az aminek kellett volna.😂
2020. júl. 31. 21:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Mivel az oldal angliai ezért a méreted UK megfelelőjét nézd.Téged nem zavar amúgy hogy ÁFA-t kell fizetni?Engem ez tart vissza a külföldi vásárlástól...
2020. aug. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Amikor letöltöttem az alkalmazást,akkor úgy állítottam be,hogy dollárra váltsa át mert ahhoz jobban ertem mint a fonthoz,de rá jöttem,hogy mivel igy allitottam be az US méretet kell megadnom. A cipoknel is az 5 (36) a legkisebb Uk-nal 3(36) A méret,es egy cipo sem volt 3 kent feltüntetve igy esett le hogy US szerint kell megadnom😂😂 Nem tudom mit kell utana fizetni de engem nem zavar,a lenyeg nem vámolják.
2020. aug. 1. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!