Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ehhez a ruhához illik ez a...

Ehhez a ruhához illik ez a harisnya? Vagy inkább testszínűt vegyek fel? Randira akarom felvenni majd.

Figyelt kérdés
[link]

2020. aug. 2. 11:28
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
9%

A 23-as megmaradt a póló,farmer,sportcipő kombinációnál mint “csinos” nőies randi ruha.🤣

Ő sem látott még elegáns nőt...


Kérdező!


Nekem tetszik az összeállításod, mondjuk én nem egy tízen,húszonakárhány éves fejlettlen fiúka vagyok.

2020. aug. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 anonim ***** válasza:
92%

A 31-es véleményére annyira adj, hogy nem képes leírni a fejletlen szót sem, és bár nem fiúcska, a sírva röhögő smiley az azért kell. Igazán elegáns helyekre ilyen ruhában konkrétan nem engednek be. A kultúrdiszkó persze másik szint, valakinek az is elegáns. De nyilván mindenki más megy szemben az autópályán... Ilyenben a vidéki prostik szoktak állni az útszélén, annyira van az elegánstól, mint Makó Jeruzsálemtől. Az ízlését jól kifejezi, hogy a farmer-tornacipő és a prostiruha között nem lát középutat.

[link]

[link]

[link]

[link]

Pár elegáns ruha. Nem farmer-tornacipő, de felső kategóriás éttermekbe is bemehetnél bennünk. Amit te akarsz felvenni, abban megkérnének, hogy vagy vegyél fel valami normálisat, vagy vacsorázz máshol.

2020. aug. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 A kérdező kommentje:
Ennyire "prostis"? :( A dekoltázs miatt? :(
2020. aug. 4. 16:06
 34/59 anonim ***** válasza:
87%

Inkább azt mondanám olcsó prostis.

Dekoltázs, minta, fazon miatt.

Ha mindenképp valami sexy kipakolós rucit keresel, találsz ízlésesebbet. Pl amiket elöttem is linkeltek. Azokban is vannak sokat mutató ruhák, de nem tűnsz benne falusi diszkóba készülő lánynak. És tényleg lehet olcsón is venni izléses darabokat 😊

2020. aug. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:
87%

Kivágottabb ruhákban is van ízléses,csinos. De ez nagyon nem a testalkatodhoz való

Nem bántásból,csak tanácsként írom

2020. aug. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim ***** válasza:
54%

[link]

(a sötét verzión nem látszik milyen az eleje)


Pl egy ilyesmi fazon, ha kivágottat szeretnél. De egy római? nyakú ruha is jól néz ki

2020. aug. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 anonim ***** válasza:
11%

Kérdező!

A 32-es féle gyerek gondolkodásúak nem fériként tekintenek egy nőre, de ha neked egy fejlettlen tinike véleménye a mérvadó akkor fogadd meg a tanácsukat és menj póló,farmer,sportcipőbe randira, csak írd ki a hátadra,hogy nő vagyok...

Biztos sok helyre beengednének fiúka öltözetben.

2020. aug. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 anonim ***** válasza:
83%

Az utolsónak amiket linkeltek, "fiúka" ruhák???

Nézd már meg

2020. aug. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 anonim ***** válasza:
76%
Azért a 36os válaszban a mi nem jó?
2020. aug. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 anonim ***** válasza:
76%

37-es, bujj mar el

Attol nem lesz pasis valaki mert farmer sportcipobe van, csak egy szexista barom vagy a te véleményed itt nem mérvadó

2020. aug. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!