Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen minőségűek és ár-érték...

Milyen minőségűek és ár-érték arányúak ezek a márkák?Esprit,Tom (Tailor,Jack&Jones,Only&Sons,S.Oliver)

Figyelt kérdés
Melyiket ajánlanád leginkább?Főleg az ingek,pólók,és cipők érdekelnének.

2020. aug. 3. 00:14
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsi,kicsit furán tettem ki a zárójelet:)
2020. aug. 3. 00:14
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Jól meg kell válogatni a márkás ruhákat is. Nem egyszer futottam már bele olyanba, hogy borzasztó anyaga volt, és pont egy 8 ezres Tom Tailor rövidnadrágom olyan, hogy ha rajtam van legalább fél órát, vagy sokat ülök benne, akkor megnyúlik az anyag. Pedig a probafülkében nagyon csini volt, és egy fél számmal még nagyobb is, mint kellene, szóval nem szoros, mégis megnyúlik az anyaga amikor hordom. Mosáskor amúgy visszamegy, és legközelebb, mikor felveszem, úgy áll, mint a próbafülkében állt.

Attól, mert drága, nem biztos, hogy minőségi.

2020. aug. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én a Jack & Jones-t szeretem. Jó minőségűek többnyire, és ár érték arányban is nagyon jók.
2020. aug. 3. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!