Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak én látok egyre több...

Csak én látok egyre több műbőr nadrágost?

Figyelt kérdés
Egyre több menstruátort látok műbőr szoknyában vagy nadrágban, régen egyet sem. Mi alapján döntitek el, hogy mit mertek felvenni? Vannak amolyan influenszerek, akik engedélyezik számotokra az újabb ruhatrendeket?

2020. aug. 3. 18:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%

1. Menstruátor?

2. "Mi alapján döntitek el, hogy mit mertek felvenni?" Ez nem "merés" kérdése. Ami tetszik és jól áll, azt felveszem.

3. "Vannak amolyan influenszerek, akik engedélyezik számotokra az újabb ruhatrendeket?" Mióta nem anyám vásárolja a ruháimat, azóta senkitől nem kellett engedélyt kérnem, hogy hordhassak valamit.

2020. aug. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
😂😂😂😂😂😂😂😂😂
2020. aug. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
78%
És kajak mindegyik műbőr ruhás embertől megkérdezted, menstruál-e?
2020. aug. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: úgy értette a kérdező, hogy nőt, csak ilyen "aranyosan" fogalmazta meg...
2020. aug. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
#4 a CEU fogalmazta meg így, nem én találtam ki..
2020. aug. 3. 21:42
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
#5 Pontosabban egy, a CEU-n rendezett kiállításon bemutatott amerikai anyagban szerepelt. Nem kell neki akkora jelentőséget tulajdonítani, mint amennyire a konzervatív bulvármédia ráharapott. Egyébként az a felfogás motiválta (ez most nem személyes hitvallás, csak leírás), miszerint a "nő" kifejezés nem egészen helytálló a menstruációval kapcsolatos témákban, mert hogy nem minden nő menstruál és nem mindenki nő, aki menstruál. Tehát az alkotói szándék szerint pont, hogy nem a "nő" szinonimája.
2020. aug. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ősszel, télen gyakran hordok, csupán mert jól áll.
2020. aug. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ilyen nacim még nincs, de tetszik. Hideg időkben jó meleg lehet, ráadásul vízhatlan. Tehát, esős, havas időben tökéletes lehet, nyáron még szoknyaként sem merném viselni, azt hiszem belerohadnék.
2020. aug. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem merés kérdése és nem azért viselek valamit mert egy influencer engedélyezte... Azt hordom ami megtetszik, jól áll és kényelmes.
2020. aug. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
És férfiak miért nem kapnak műbőrnacit? Mit szólnátok hozzá, ha abban járnának?
2020. aug. 4. 14:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!