Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vékony, áttetsző anyagú...

Vékony, áttetsző anyagú szoknyákat hogyan hordjunk?

Figyelt kérdés

Arra gondolok hogy olyan vékony, hogy napsütéses időben teljesen átlátszik a test körvonala. Ilyet ciki hordani? Vagy rendben van így?

Vagy mit lehetne alá venni?


Van egy ilyen szoknyám, de emiatt nem hordom és most találtam egy másik ilyet és gondolkodom rajta hogy megvegyem-e, vagy így nem kéne.


Amennyiben hordható, úgy munkába is?


2018. máj. 18. 21:56
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
Felejtős, strandra talán elmegy.
2018. máj. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

Szia! Ha áttetsző, akkor nem árt alá egy másik (alsó) szoknya, vagy short, halász nadrág ilyesmi.

Én (sötét kék) csipke szerű felsővel voltam így, a tesóm mondta, hogy így natúr nem lesz jó, mert átlátszó, és ekkor vettem alá egy vékony, puha anyagú, fekete atlétát. És így - ilyen megoldással - bárhova hordható, akár még munkába is. :)

Vagy például - ha az nem sok - a második áttetsző szoknya (amin gondolkozol, hogy megvennéd) az elsővel kombinálva (?) :D Nem tudom, csak tippelek. :)

2018. máj. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nagyon ciki, akkor is ha csinos vagy.
2018. máj. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
Sehogy, még aláöltözettel sem. Azzal még igénytelenül is fog kinézni, pláne munkába. Inkább hagyd meg a strandra :P
2018. máj. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Erről van szó

[link]

2018. máj. 19. 09:39
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez egy strandruha, szabadidőruha. Nyaraláskor nyugodtan hordd, akkor ne számít, ha átlátszó, de városba, munkába ne.
2018. máj. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a ruha nem átlátszó. Simán fel lehet venni hétköznap, utcára is. De strandruhaként is el tudom képzelni :))
2018. máj. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Pamutból van, de vékony, így átsüt rajta a nap és kiadja a test vonalát.
2018. máj. 19. 13:39
 9/10 anonim ***** válasza:
Azzal szerintem nincsen semmi gond. Nem mindig süt a hátad mögülről a nap.
2018. máj. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nincs azzal baj, testszínű tanga és csá.


Nekem is van hasonló ruhám, csak más szoknyamegoldással.

2018. máj. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!