Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kvarc szerkezetű óra zafírüveg...

Kvarc szerkezetű óra zafírüveggel vagy legalábbis kevésbé karcolódó üveggel létezik?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy szép férfi órát, de alapvetően nem érdekel, hogy mechanikus legyen mert nincs kedvem állitgatni. Viszont szeretném ha az üveg nem karcolódna. Tudtok tippeket miket érdemes nézni? Köszi

2020. aug. 5. 10:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem írtad, milyen árban keresel, de pl Casio EFR-S107 egy jó választás, akár fém, akár bőr szíjjal.


[link]

2020. aug. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

30-80 között de nyugodtan posztolhattok drágábbat is. Amúgy vicces mert nekem is épp egy több mint 10 éves casiom van (mtp-1229) amit szeretek de már nem tetszik annyira és karcos kissé.

Szóval ahogy látom van olyan kvarc óra ami kívülről van olyan minőség mint egy mechanikus drágábban.

2020. aug. 5. 11:04
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mázlid van, pont most gyűjtöttem össze egy halom ilyen órát a bátyám 30. szülinapjára. Privátban átdobom az excel fájlt.
2020. aug. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki mást is érdekel:


[link]


Mindegyik órához linkeltem néhány képet, csak rá kell kattintani a típusra és odavisz az excelen belül (külön fül).


Az árak csak hozzávetőleges árak, nem mindenhol ugyanannyi.

2020. aug. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy létezik,pl a legtöbb svájci kvarcnál alap a zafírüveg,ahogy a rozsdamentes acél tok/szíj,és a valódi bőrszíj is.
2020. aug. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Roamer classic line
2020. aug. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!