Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Körte/homokóra alkatú nők, ti...

Körte/homokóra alkatú nők, ti hol szoktatok nadrágot venni?

Figyelt kérdés
Én eddig a C&A-ban és a Tescóban néztem, de a C&A-ban alig jönnek fel a lábamra, a derekuk meg kifejezetten bő :( A Tescóban szoktam venni sztreccses nadrágokat, de elég előnytelenek sajnos, szeretnék végre normálisakat találni magamra, hol keressek?

2020. aug. 7. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez engem is érdekel :)

Általában minden nadrág eláll deréknál nekem, ha pedig ott jó lenne, a combomra nem megy fel.


Anno volt a pepcoba jeggings, ami szerintem baromi jó lett volna, mert sztreccses, kényelmes anyagú "farmer" volt, és deréknál gumis. Vagyis jól állt volna... ha lett volna XS-XXS méret :/


Jelenleg egy darab hordható farmerem van, és az is csípőnadrág :/ Régebb volt egy jó "derék" darabom, azt hiszem valami H&M-es almárka lehetett, de kifogytam, és turiból volt.

2020. aug. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Én már idejét se tudom mikor volt olyan nadrágom, amit úgy ahogy volt felhúztam és jó volt XD Akárhol keresek, nem találok ilyet, mert amelyiknek jó lenne a dereka, abba alig tudom beletuszkollni a seggem, amelyik jó a hátsómra az meg derékban bő. Úgy oldom meg, hogy veszek egy bőderekút aztán szépen beveszek belőle. Jól bevált és nem olyan nehéz, még kézzel is megtudod csinálni.
2020. aug. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én beszűkítem a derekát.
2020. aug. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
1.vel egyeznek a problémáim. Én teljesen opportunista nadrágvásárló vagyok, amikor ruhás üzletek közelében vagyok próbálgatok ami tetszik. A Zarában sokszor találtam már farmert, a Tescoban találtam már farmer shortot (öv azért jó bele), meg többször vettem ott ezt a kosztüm nadrág szerűt, meg nyári lenből készült nadrágot. A Stradivarusban is fogtam ki egyszer kétszer, de ott nem mindig van. H&M-ben vettem idén több farmer shortot, viszont rendes hosszú farmert ott még soha nem találtam magamra.
2020. aug. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%

nemtudom milyen farmereket hordasz de azert leirom hogy magas dereku farmerokat vegyel.

nekem csak magas derekuak vannak mar lassan 3eve es imadom oket.

H&M-bol meg Tally Weijl-bol van a legtobb farmerem egy nagyonpicit elallnak a hatamnal de azonkivul nagyon jok^^

nekem is homokora alakom van

2020. aug. 8. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Homokóra alakom van. Én a bershkából, zarából szoktam venni a nadrágokat.
2020. aug. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
95%

Az emelt derekú jobban illeszkedik nekem.

Bár a normál derekú jobban áll. De az eláll.

Utoljára vett farmerjaim Levis-ek. Azok, úgy vettem észre, normálisabb szabásúak. Meg ott egy derékmerethez több hosszúság is van. Mert nekem általában ami jó derékban, az rövid. De itt lehet hosszúságot is választani.

2020. aug. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Eddig a legjobban passzoló nadrágjaimat turiban találtam, komolyan néha el sem hiszem, hogy valami pont passzol rám és nem kell gumit tenni a derekába/bevenni belőle/övet felvenni hozzá.

Az újonnan vett nadrágjaim közül a H&M-esek a legjobbak, bár nem tökéletesek, és ha jól emlékszem régebben a Takkoban is vettem párat ami nagyjából jó volt.

A legkevésbé pedig a Sinsayes nadrág passzolt. (Tudom, ez nem volt kérdés, de hátha segít az is, hogy hol ne nagyon próbálkozz)

2020. aug. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!