Milyen az alakom?

Figyelt kérdés

172cm vagyok, 55-56kilo


Homokóra alkat 85-63-86


Tavaly nyár óta egyébként nagyon sokat fogytam, 13kilot. Meg midnig próbálok fogyni, napi 1000kcalnal nem eszem többet, sokat sétálok (sportolni nem szeretek, ezért inkább bárhova megyek tomeg közlekedés helyett sétálok).


(Képet annak küldök az alakomrol aki privátban elkuldi az instagramját, mert nem szeretnek kiéhezett bácsinak képet küldeni .)



2019. aug. 4. 13:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%

1. Nem kért senki képet.

2. Nincs instagramom, mert nem dobálom ki az életemet a netre, és amúgy sem érdekel, milyen statiszikákat tudnék magamnak összehozni azzal, hogy ki követ.

3. Ne nézz hülyének minket.

2019. aug. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
25%

Intakilóját?


Tehát a mai buta kisfiúknak,kislányoknak küldenél képet akik a facebókon meg ezen a másik szemeten élik az életüket...


Gratulálok!

2019. aug. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Figyelj, kirakok egy kérdést az alakokkal kapcsolatban, jönnének a válaszolok h tegyek ki képet. Én még nem rakok ki gyakorikerdesekre képet. Nem értem hogy miért baj hogy odairtam hogy maximum így küldök bárkinek
2019. aug. 4. 13:51
 4/13 anonim ***** válasza:
96%

Kiéhezett bácsi


Kűggyé képet hhhhhgrrrr aah

:)

2019. aug. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
Ki kivancsi rad te.....
2019. aug. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
97%

1. Jól teszed, hogy ide nem teszel fel fényképet, hacsak nem tindernek akarod használni.

2. Nincs instám, szerintem hülyeség, csak fészt használok, de azt se nagyon.

3. Miért nem kérdezed meg a barátnőidet/barátaidat??

2019. aug. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
38%
Elég gáz vagy...:/
2019. aug. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, en vagyok a gáz meg midnen, amikor én komolyan kérdezted hogy vajon vane baj a kulsommel, mert én kövérnek erzem magam, koplalok meg midnen, sok barátom aggódik hogy bajom lesz ebbol. Én azert tettem fel a kérdést mert érdekelt túlsúlyos vagyok-e.
2019. aug. 4. 14:16
 9/13 anonim ***** válasza:
69%
Hát ha anorexiásnak akarsz kinézni, jó úton haladsz. Koplalás bármi sport nélkül...
2019. aug. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mi nem vagyunk a barátaid
2019. aug. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!