Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Avril Lavigne-nek, honnan...

Avril Lavigne-nek, honnan vannak ilyen menő, és szuper stílusú rucijai?

Figyelt kérdés

2020. aug. 8. 02:03
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Ez most a jelenleg 35 éves Avril Lavigne-re vonatkozik, aki (koncertektől eltérően) amúgy tök átlagosan öltözködik, vagy a 10-15 évvel ezelőtti Avrilra, aki tényleg a menő, rocker stílust képviselte?


Mindegy is, valószínűleg őt öltöztetik, és még maga se tudja mije honnan van.

2020. aug. 8. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%
Ki az az Avril Lavigne
2020. aug. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2# A világ egyik legjobb énekesnője, és egyben legeslegjibban kinéző lánya. Aki minden fényképen, videón úgy néz ki, mint ha a legjobb nő lenne a világon, és olyan ruhákban van, amik nekem pont a stílusom (lányban), csak én férfi vagyok, és pont ilyen ruhákat szeretnék, csak férfiben, férfi stílusúban.


Nagyon kedvelem a zenéjét, tudom ajánlani is (ez ritka:)


De inkább a régi zenéit kedvelem, a Let Go-t, de a többi is jó, van néhány dal, ami nagyon tetszik...🙂❤👍


De a ruhái mindig jók, meg a csaj is, ez a lényeg 😁

2020. aug. 8. 11:22
 4/7 A kérdező kommentje:
1# Igen, főleg a régebbi Avril aki nagyon tetszik, illetve a ruhái nagyon bejönnek! Van vagy 1000 kép amit láttam, mindegyiken elképesztően olyan a stílusa, amilyet egy lányban szeretnék, és nekem is ilyen ruhák kellenének, csak férfiban. 34/f
2020. aug. 8. 11:25
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Megveszi, mert kőgazdag :)
2020. aug. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Van neki saját ruhamárkája nézz szét lehet olyanokra gondolsz. A neve Abbey Dawn bár ahogy most látom a online bolt teljesen üres de nézegesd mikor telik meg újra.
2020. aug. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
26%
Nekem is bejön a stílusa, külseje. (N)
2020. aug. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!