Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek esküvőre ez...

Szerintetek esküvőre ez megfelelő öltözet vendégként (férfi)?

Figyelt kérdés

Sziasztok ilyesmit gondoltam most augusztusi esküvőre felvenni, a fehér (bézs, törfehér) nadrág nem ad túl utcai viselet jelleget? Próbálgattam fekete nadrág/fekete cipő kombóval ezeket az ingeket de sokkal kevésbé jött be.


Szerintetek melyik a legjobb?

[link]



2020. aug. 9. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

A bokavillantós gatya szerintem rettentően gáz.

Az ingek oké.

2020. aug. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
95%
Uhh a középső (bordó) szerintem a legelegánsabb.
2020. aug. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Huhh, nekem fura fehér nadrágot látni pasin úgy, hogy nem kórházi dolgozó :))

Amúgy ezek közül én az utolsó kettőre voksolok. Ugyanakkor egyetértek az elsővel. Ez a skinny fit farmer nem illik ide. Inkább egy elegáns nadrágot vegyél fel, amihez tudsz majd zoknit is venni fel.

2020. aug. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A kép kicsit csalóka, nem olyan kórháziasan fehér, azért is írtam, hogy inkább tört fehér, bézs szín. Próbálgattam fekete gatyával őket de úgy sokkal visszafogottabb unalmasabb lett, nyilván nem rólam szól az esküvő, de na úgy voltam vele nyárias, világos színek az esküvő is nagy nyílt helyen lesz. Egyébként a bordó ing lesz a nyerő szerintem.


Fekete nadrággal ilyen lenne egyébként

[link]

2020. aug. 9. 21:51
 5/8 anonim ***** válasza:
32%
Ember, ne látszódjon már ki se a bokád, se a lábfejed a cipődből. Húzzál már fel egy fekete zoknit.
2020. aug. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Elmúltak már azok a régi konzervatív évek ma már szabadabb az öltözködés, csak egy sima google keresés és ahol látszódik ott ma már 10/8 férfin nincs kilógó zokni. Hülyén néz e ki vagy nem kinek mi, de persze öltönyhöz húzunk de a smart casualnál nem kell.


[link]

2020. aug. 9. 22:44
 7/8 anonim ***** válasza:
51%

Az ilyen nadrágot be kéne tiltani, borzalmas!

Plussz ezek teljesen hétköznapi szerelések

2020. aug. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó. Nekem a fekete nadrág és kék ing valahogyan jobban tetszik, mint az első világosabb nadrággal. Viszont igazából egyikkel sincs baj szerintem.
2020. aug. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!