Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan juthatnék nagy mennyisé...

Hogyan juthatnék nagy mennyiségben vállfához olcsón?

Figyelt kérdés

Sziasztok, Isti vagyok. Rólam azt kell tudni, hogy régóta nem nőttem, összegyűlt sok ruhám. Nincs sok pénzem, ezért csináltam magamnak egy jó nagy, tágas szekrényt. (ne profi asztalos munkát képzeljetek el, csak falapokból, csavarokból összetákoltam, falhoz rögzítettem)


Egy dolgot elfelejtettem: hiába van sok hely, nincs elég vállfa a ruháknak. Hétvégén voltam a JYSK-ben 10 vállfa 800 ft, nekem meg kb 200 kéne. Nincs ilyen sok pénzem.


Az sem baj, ha használt, karcos, összefirkált a vállfa, csak persze ne törött legyen. :)



Van valami bolt/nagyker/weboldal, vgy bármi, ahol olcsón nagy tételben vállfához juthatnék, mint magánszemély?


A válaszokat köszönöm,


Isti



2020. aug. 12. 20:11
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Jaj, a szekrény helyett szerényt írtam, amit a gyk átírt szerénységre. Ne tévesszen ez meg senkit, #szekrény-re gondoltam a hashtagekben
2020. aug. 12. 20:12
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha mész ruhát venni próbáld meg elkérni a vállfákat a c&a ban mindog odaadják ha elkéred
2020. aug. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%

10 vállfa az Ikeába 600 Ft.

Egyébként az egyik Kínai üzletbe láttam, hogy ingyen lehetett elvinni őket. De az azért volt, mert bezárt, és gyakorlatilag a vállfa ingyenes kiárusítás része volt :D


Régebb a Jázmin Divatházba is láttam, hogy ingyen lehet elvinni párat. Az is egy kínai a bosnyákon. Most nem tudom van-e ilyen lehetőség.

2020. aug. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#2 de mostanában nem megyek ruhát venni, ruha ne kell, van elég, csak a vállfa kéne.


3# AZ ingyenes lehetőség lenne a legjobb, de gondolom már elvitték, vagy ruhával együtt jár. Fizetnék én érte amúgy, de az Ikeások, JYSKösök drágák nagy mennyiségben, ha többszáz kell.

2020. aug. 12. 20:52
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg kiszortírozni a ruháidat, mert 200db nekem legalábbis nagyon soknak tűnik, és akkor legalább máris kevesebb vállát kell beszerezned
2020. aug. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nézz körül kínai boltokban, én is találkoztam ingyen elvihetővel pedig nem zárt be
2020. aug. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem akarok szortírozni, mert már megtettem, ez sok év alatt gyűlt össze. Ha ennél többet szrotírozok, minek dolgoztam a szekrénnyel? A 200 csak egy példaszám.


6# köszi, úgyis van erre egy kínai, megnézem majd :)

2020. aug. 12. 23:23
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha belegondolunk ikeas vállfával kijössz 12 ezerből.

200 darabszámnák ez szerintem még egy tök korrekt ár.

2020. aug. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Jogos, de az év második fele van, én lehet megvárom a bélack fridayt, nem tudom mikor lesz
2020. aug. 13. 00:15
 10/12 A kérdező kommentje:
black*
2020. aug. 13. 00:15
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!