Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan juthatnék nagy mennyisé...

Hogyan juthatnék nagy mennyiségben vállfához olcsón?

Figyelt kérdés

Sziasztok, Isti vagyok. Rólam azt kell tudni, hogy régóta nem nőttem, összegyűlt sok ruhám. Nincs sok pénzem, ezért csináltam magamnak egy jó nagy, tágas szekrényt. (ne profi asztalos munkát képzeljetek el, csak falapokból, csavarokból összetákoltam, falhoz rögzítettem)


Egy dolgot elfelejtettem: hiába van sok hely, nincs elég vállfa a ruháknak. Hétvégén voltam a JYSK-ben 10 vállfa 800 ft, nekem meg kb 200 kéne. Nincs ilyen sok pénzem.


Az sem baj, ha használt, karcos, összefirkált a vállfa, csak persze ne törött legyen. :)



Van valami bolt/nagyker/weboldal, vgy bármi, ahol olcsón nagy tételben vállfához juthatnék, mint magánszemély?


A válaszokat köszönöm,


Isti



2020. aug. 12. 20:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Lomtalanítás mostanában volt felénk, ott mindig sok a vállfa. Nem tudom, feléd mikor lomtalanítanak, de megéri kinézni.
2020. aug. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy mikor van errefelé, de köszönöm a tippet. Majd körbenézek, hátha szerencsém lesz :)
2020. aug. 14. 21:43
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!