Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hány éves kortól vennétek fel...

Hány éves kortól vennétek fel évnyitóra egy 5centis platformos cipőt, inget és bőrhatású szoknyát? (Térd felé ér)

Figyelt kérdés
2020. aug. 13. 11:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%

bőrhatású szoknyát soha az életben nem vennék fel


a többi olyan 5. osztályos kortól mehet szerintem

2020. aug. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
34%
Maximum középiskola utolsó évében.
2020. aug. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Bőrhatású szoknyát akkor veszek fel, ha bulizni megyek, vagy egy keményebb-de elegáns hatást akarok. Évnyitóra biztos nem venném fel.

Az 5 centis platformos cipőnek az egész sarka 5 centi, vagy csak a platform része már 5 cm? Ha az utóbbi akkor soha, ha az előbbi, csak mondjuk van platform része is (ami furán nézhet ki), mondjuk általános felsőben is oké.

2020. aug. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%

Ing alap

Bőrszoknyának, pláne ha rövid (nem tudom, mit takar a térd fölé érő), semmi keresnivalója egy iskolai ünnepségen, normális szövet ünneplő/kosztüm, a bőr buliba, randira való mondjuk 16 évesen

A cipő meg középiskolában, általános iskolásnak max a ballagására, a hetedik osztályban legyen elég egy balerina, félcipő, egyéb lapos ünneplő

2020. aug. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
29%

Én hatodikban vettem fel először platformos cipőt, amíg tud benne járni a lány, és nem néz ki hülyén, szerintem felsőben már viselheti.


A bőrszoknyát meg nem tudom miért nézik le ennyire, én mindig féltékeny voltam mikor általános végén/gimi elején a barátnőim ilyenekben jöttek ünnepélyekre, mivel nagyon tetszett, de mindenhol csak ilyen átlátszó szöveteket lehetett kapni :/

2020. aug. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%

Bőrhatású szoknyát semmikor életem során.

Ing/blúz alap első osztálytól az utolsóig.

A platform cipő.. fene tudja, leginkább középsuli, HA már tud benne rendesen járni a viselője.

2020. aug. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Igazából a szoknya nem bőr, nem tudom milyen anyag, de kb így fénylik [link]

Csak elől gombok vannak rajta, és úgy kell begombolni. Új tanárok jönnek az iskolába, szóval leginkább a benyomás az, amitől félek 🤣. Jó tanuló vagyok, de félek, hogy ha rossz benyomást keltek, alapból a tanár utálni fog. Amúgy a cipőnek az egész sarka 5 cm

2020. aug. 13. 13:27
 8/13 A kérdező kommentje:

A cipő ilyesmi: [link]

Csak kisebb a sarka egy kicsit.

2020. aug. 13. 13:30
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

#7

Ennek semmi köze a bőr hatáshoz, simán fényes anyaga van. :D

Így simán, elsős kislányon furán állna de felső tagozattól ez már csak egy sima ünneplős szoknya.

2020. aug. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

#8

Szandált nem illik ünnepségre felvenni. Inkább zárt orrút keresnék.

(Gondolom le leszek pontozva, párszor már megkaptam emiatt hogy valami vallásos konzervatív vénasszony lehetek, de attól még tényleg nem lenne illendő.)

2020. aug. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!