Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Platformos boka csizma vagy cipő?

Platformos boka csizma vagy cipő?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a magastalpú, platformos cipőket. Viszont itt olvasva a kérdéseket, válaszokat, totál elbizonytalanodtam, hogy milyenre váltsak. A régi már néhány éve teljesen szétment, és ott már nem is lehet kapni. Néztem dark-os meg goth-os oldalakat is. És most elég nagy a választék, de nem tudom melyik mennyire bírja a strapát (ha tehetem szinte állandó használatra kéne). Olyat keresek amelyiknek elgalább 5-6cm platformja van, és legalább 10-12cm sarka, de a platform lehet több is. Ami most tetszik de csak olyan helyet láttam ahonnan nem szállítanak ide az YRU márka. Van valami tipp, hogy hol és milyet érdemes nézni?

2020. ápr. 21. 07:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Goth nőszemély vagyok.

A jelenlegi helyzetben nem tudom, hogy szállítanak-e, de a Dollskill amerikai oldalt érdemes megnézni, továbbá a Killstar cipő felhozatalát. Meleg szívvel ajánlom őket.

Tavaly vásároltam két darab extra magas platformos csizmát a Zarából és a Bershkából, és meglepően jól bírják. Ok, egyszínű feketék, mint az általam birtokolt legtöbb, de senki nem mondaná meg, hogy kommersz, fast fashion üzletből vannak. 😄 Ezzel csak azt akarom mondani, hogy basic üzletekben is ki lehet fogni néha meglepő dolgokat, - attól függ, éppen milyen irányból fúj a szél náluk.

Az Asos-on is meglepően sok platformos cipő van.

Magyar oldalak közül a Rockpincén és a METALSHOP-ot tudom ajánlani. Az utóbbinál raktáron van egy csomó darkos cucc, maximum 2 napon belül ki is hozzák. A Rockpincénél van, hogy várni kell hosszabb ideig, mert igény szerint rendelik meg külföldről, nincs minden készleten, de mindig értesítenek, korrektek, garantáltan eredeti minden, és teljesen meg vagyok elégedve velük is.

2020. ápr. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 mikeXxX ***** válasza:
16%
Aliexpess, e-Bay, amazon ezeken is találsz max lassú a posta kicsit.
2020. ápr. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én a Metalshopból rendeltem Killstar cipőt. Nagyon korrektek voltak. Sajnos méret problémák voltak, de sikerült átadjam egyik barátnőmnek,így nem próbáltam a "garanciázást".
2020. nov. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!