Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Erről a bőrdzsekiről mi a...

Erről a bőrdzsekiről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

[link]


Pont ilyesmi stílusút keresek, csak diesel-be láttam hasonlót 200ért :D


Szerintetek minőségi darab ez?



2020. aug. 16. 16:46
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
A férfi bőrdzseki fazonok közül nekem ez tetszik legjobban. Sajna azt nem tudom, minőségi-e.
2020. aug. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

nekem is. Esetleg tudod ennek a fazonnak a nevét?


Képek alapján jónak tűnik, + jó értékelései vannak a boltnak.

2020. aug. 16. 17:04
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Sima alap bőrdzseki. Nem hiszem, hogy mellé lehet vele nyúlni, de a tényleges minősége csak élőben fog kiderülni.
2020. aug. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem jól néz ki, de azt nem tudnám megmondani egy képről, hogy mennyire minőségi
2020. aug. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nekem nem igazán jön be, de én előbb a helyedben meggyőződnék arról, hogy minőségi darab -e. Ezt csak személyesen fogod látni sajnos.
2020. aug. 17. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Modern motoros dzsekinek nevezik a stilust. A fotok alapjan gagyinak tunik, hasitott bor, es nem szinbor. Motorozni ebben esedbe ne jusson, mert ha esel, csontig gyalulod a husod, ahhoz vastag marha vagy lobor kell.


Ha olcso, vekony/puha (azaz nem tenyleges motorozashoz valot, hanem hetkoznapi viselesre alkalmas) bordzsekit akarsz, Massimo Duttinal nezelodj, rendben van a minoseguk es a 80k koruli ar korrekt, de szoktak lenni akciok.


Ha meg egy igazan tartos, leheto legjobb minosegbol keszult, "igazi", ferfinak valo bordzsekit szeretnel, akkor pl. Aero leather-nel varrathatsz egyet, 200-500k lesz, de orok darab, meg az unokaid is hordani fogjak: [link]

2020. aug. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
utcai használatra akarok, nem motorozni
2020. aug. 17. 15:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Én itt varrtam a dzsekimet. Profi az ember, nagyon minőségi. És örök darab.
2020. szept. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!