Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Most megyek egy megbeszelesre...

Most megyek egy megbeszelesre ugymondva allasinterjura ha adminisztratorkent jelentkeztem milyen ruhaban felszerelest vegyek fel?

Figyelt kérdés
2020. aug. 18. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Csinosba
2020. aug. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bovebben?
2020. aug. 18. 20:22
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kor, fiú/lány, kisebb/nagyobb cég, főváros,....?
2020. aug. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Vegrehajtó irodaba. Lany vagyok
2020. aug. 18. 20:30
 5/7 anonim ***** válasza:
37%
Normálisan, csinosan. Nem tudod, ki fog interjúztatni, neki milyen az ízlése, mitől leszel számára megnyerő, ezért a csinos, visszafogott öltözet a javasolt. Hiába van kánikula, én nem mennék egy mini ruhában, de persze sosem lehet tudni! Egy nem túl rövid, sportos szoknya, vagy akár egy normális farmer is tökéletes, a felső legyen hozzáillő blúz.
2020. aug. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
42%
Farmer? Jézus,el ne menj benne! Nem mini szoknya (sötét), ing (világos) az alap, ezen kîvül zárt (sötét) cipő. A HR-es egyből elrak, ha megjelensz farmerban.🤷🏻‍♀️
2020. aug. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
81%
A HR-es valószínűleg a cégvezető maga, aki személy szerint a végrehajtó, de ez lényegtelen, a lényeg, hogy egy topis farmerban ne menj!
2020. aug. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!