Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kilyukadt az air max 720am...

Kilyukadt az air max 720am talpa mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Kb fel eve vettem a footlockerben, de a multkor kilyukadt valahogy a talpa a bal parnak es igy egeszsegtelen viselni, mivel a bal sarkam mindig lent van lepesnel mint a jobb. A nikenak vagy a footlockernek meg visszatudom kuldeni? Vagy mennyi ideig van ra garancia?

2020. aug. 20. 10:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Semeddig sincs garancia. Szavatosság van, ami 10.000 Ft felett 1 év. Ebből az első fél évben hacsak a bolt nem bizonyítja, hogy te tetted tönkre, ki kell javítani vagy cserélni (pénz vissza nem jár, csak ha nem lehet se javítani, se cserélni). Fél éven túl neked kell szakvéleménnyel bizonyítani, hogy anyaghiba miatt ment tönkre, nem pedig nem rendeltetésszerű használattól.
2020. aug. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy 2 év a szavatosság. Első fél évben nekik kell bizonyítani, hogy miattad ment tönkre, utána neked kell szakértőhöz menned, és ha úgy ítél, hogy alapból hibás volt a termék, akkor vissza kell kapnod a szakértői vizsgálat díját, illetve amit az #1-es írt.
2020. aug. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha így írod, hogy "kilyukadt", akkor semmit. Valószínűleg beleléptél valamibe, ami kiszúrta. Innen nem rendeltétszerű használatnak minősül, ami a te sarad. Ez van...:D Ha esetleg mégis gyártási hiba, akkor úgyis azt mondják, és igazuk is van valószínűleg, hogy ők megfelelő minőséget adtak el.
2020. aug. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!