Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Farmersortot mivel lehet...

Farmersortot mivel lehet felvenni?

Figyelt kérdés
Egész nyáron nagyon unalmas "outfitjeim" voltak, a farmersortjaim csak szűkebb felsőkkel betűrve hordtam, de a seggem sem túl jó a sortokban és sokkal szívesebben hordanék hosszúnadrágot, de 30°C-ban nem bírom úgy ki. Hogyan/mivel vehetném fel a rövidnadrágokat hogy ne legyen olyan unalmas, és ne is süljek meg?

2020. aug. 20. 17:40
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Crop top, tank top, body? Bocs nem tudom hogy mondják magyarul. Vagy neccharisnya, ha merészebb vagy. Hosszabb pólókat sem muszály betűrni, mert tök jól néz ki (és akkor a segged sem látszik, ha nem olyan jó).
2020. aug. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%
Nylonhaarisnya?
2020. aug. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vádligatyával mint a hiú kisfiúk ,de nálad változatos lesz.
2020. aug. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Rivid haspolo.vagy mindegy milyen de haspoloval jol tud ki nezni,esetleg spagetti pámtos toppal,pinteresten nézzél olyan szetteket találsz rengeteget.
2020. aug. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én bodyval szoktam többnyire, vagy spagetti pántos trikóval(lenge fazon)
2020. aug. 27. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jókat írtok a kérdezőnek, de arra senki nem gondolt, hogy lehet fiú?
2020. aug. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
Egy hetero fiú nem hord farmershortot, hogyha meg nem hetero akkor felveheti azokat a szetteket amiket írtunk.
2020. aug. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%

....érdekes, rövidnadrágot is párosítják a nemi hovatartozással.

Itt:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


A 7-es versenyző megírta, hogy attól nem homárka egy nő ha férfi ruhákat visel, akkor egy rövidnadrágtól ami indokolt 30 fokban egy férfi már homár lesz?

Furán vagy bekötve B.+!

2020. aug. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Lány vagyok de a haspólót nem szeretem mert van egy pici hasam. De már annyira nem aktuális mert jelenleg nincs melegem hosszúnadrágban sem. Azért köszi mindenkinek :D
2020. aug. 27. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!