Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk/férfiak! Öltözködésben...

Fiúk/férfiak! Öltözködésben nektek teljesen fiús,vagy inkább kicsit szűkebb,lányosabb stílusotok van?

Figyelt kérdés

2020. aug. 21. 10:18
 1/3 anonim ***** válasza:
38%
Szűkebb, fiatalos, mintsem lányos.
2020. aug. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
56%

Közepesen vékony alkat vagyok, és imádom a nagyon szűk, feszülős ruhákat. Nagyon jól állnak nekem, mert vékony vagyok hozzá amennyire kell, de mégsem pálcika, formásnak mondanak.

Pl farmerből super skinnyt hordok ami deréktól bokáig mindenhol rám feszül, pólókból pedig olyat ami éppen nem feszül, de mindenképpen rám simul.


Igazából nem mondanám a stílusom lányosnak, max egy picit femininebbnek. De inkább pasis vagyok, picit femininebb pasis. :) De lényeg hogy jól állnak ezek, több korombeli csaj visszajelzése alapján is. :)


Miért, mi miatt kérdezed amúgy? Te fiú/lány vagy?

2020. aug. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Én is úgy öltözködöm mint a kettes, én sem szeretem lebegő,lifegő ruhákat.


Fiú vagyok. Csupán kíváncsiságból tettem fel a kérdést.

2020. aug. 21. 15:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!