Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen NAGYON minőségi ruha-...

Milyen NAGYON minőségi ruha- és cipőmárkákat tudtok?

Figyelt kérdés

Olyan márkákra vagyok kíváncsi, amik darabjai 5-10 évig is kitartanak, nem "romlanak", fakulnak sokat.

Most az ár nem számít, csak a minőség.


Főleg inkább lányosabb, vagány, sportos-laza, divatos ruhák és lábbelik érdekelnek.



2020. aug. 23. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Huha.. nem tudom, milyen pontosan a stilusod, de leirom az en kedvenceimet, hatha.. :)

Minimalista-lanyos: Bottega Veneta, The Row, Toteme, Jacquemus, Celine, Proenza Schouler, Samchuk (orosz marka).

Sportos-laza: Polo Ralph Lauren, Burberry

Mostanaban a legdivatosabbnak es legelegansabbnak a fent emlitett Bottega Venetat, Chanelt, YSL-t, Alexandre Vauthier-t, Ulyana Sergenkoo-t mondanam. Plusz az en legnagyobb kedvencem: Cinzia Rocci - viszonylag “ismeretlen” olasz marka, kituno anyagokbol.

Cipo: Stuart Weitzman, Christian Louboutin.

2020. aug. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
typo: Cinzia Rocca :)
2020. aug. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


Inkább a casual, sportos, hétköznapi vonalon keresek ruhákat. Sima és boyfriend farmereket, cargo nadrágokat keresek, a vászon- és kosztümnadrágok nem az én stílusom. Felsők terén sima szabásút és croptopot, illetve belebújós pulovereket.

Színek terén a halványabb rózsaszín és levendula lila, halvány kékes-zöld és fekete meg fehér.

Nem kell túl színes legyen, élenk meg pláne, formailag is a letisztultabb vonalat keresem.

Kényelmes, praktikus, meg nyílván a hosszantartó minőség a lényeg. :)

2020. aug. 23. 17:29
 4/5 anonim ***** válasza:

Oh, ertem... akkor tenyleg megkerultuk egymast stilusban. :)

Ennek fenyeben: Stüssy, Acne Studios, HUF, APC, Kenzo, Fendi, Rag & Bone, Marc Jacobs, Juicy Couture, Kate Spade, Coach, Tory Burch, D&G.

fast fashion szinten pedig River Island, Banana Republic, IamGia, Nasty Gal

2020. aug. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem volt még időm belemerülni az összesbe, de amit szúrópróba szerűen megnéztem, az nagyon tetszik!!! Az én stílusomnak ezek között biztos találok megfelelőt!

Most még jobban köszönöm.:)

2020. aug. 23. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!