Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Honnan vegyek minőségi női...

Honnan vegyek minőségi női farmert?

Figyelt kérdés

Kábé 3 éve már a Bershka-H&M-Pull&Bear hármas között lavírozom nadrágvásárláskor, de be kell látnom, nem túl tartósak ezek a darabok.


Kevés farmerre, max 3-ra lenne szükségem, így nem baj, ha picit drágább kategória.

Max 25 000 Ft-t költenék KÉT nadrágra.

Ebben az árkategóriában honnan vásároljak minőségi farmert?

Ha ez számít: 160 cm magas vagyok, 34-es a méretem. Alapdarabokat keresek, testhezállókat, magasított derékkal.



2020. aug. 22. 17:16
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Zara
2020. aug. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A Zarát kihagytam a hármas felsorolásból, mert onnan nem vettem farmert, de ez is fast fashion boltok közé tartozik. Valóban jobb lenne a minősége, mint a többinek?
2020. aug. 22. 17:32
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
A Mango-Zara páros szerintem jobb minőség, nekem sok cuccom van ezekből, meg H&M és társaikból is, és a Zara meg Mango egyértelműen jobb minőség, tartósabb.
2020. aug. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

A Mangot el is felejtettem! Akkor benézek oda és a Zarába is.

Fontos lenne aktív használat mellett (2-3 farmert nem lehet olyan sokat variálni) ~5 évig kitartó farmereket beszerezni.

2020. aug. 22. 17:41
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
Sajna én a Zarába se találtam jobb minőségi ruhát. Sőt volt ami már ott a boltban foszlott. De ha pesti vagy, a váci utcás Zara volt a legjobb, amiben eddig voltam.
2020. aug. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Pesti vagyok. Hm érdekes, nem gondoltam volna, hogy üzlet és üzlet között van különbség ha egy a neve.

Köszi a tippeket!

2020. aug. 22. 18:08
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A dr denim nagyon jókat gyárt. Meg néha a Levisnél is kilehet fogni jó akciókat
2020. aug. 23. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

A Levisen én is gondolkodtam, de első ránézésre nagyon drága, hátha sikerül kifogni egy akciót, onnan gondolom csak minőségi nadrágot lehet elhozni, és nem csak egy felhypeolt márka.

A dr denimnek utána nézek. Köszi.

2020. aug. 23. 07:14
 9/9 Sjsjyj ***** válasza:
0%
New Yorker
2020. aug. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!