Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A női farmer nadrágoknak...

A női farmer nadrágoknak miért nincsen normális zsebe?

Figyelt kérdés
Én még nem találkoztam olyan női farmerrel aminek a zsebében elfért volna a telefonom vagy zsebre tudtam volna rakni a kezem. Egyszerűen nem tudom megérteni hogy miért nem lehet normális zsebet rakni rá. Van valami funkciója a kis zsebeknek vagy mi?
2020. aug. 24. 00:29
 1/9 anonim ***** válasza:
10%
Női telefont táskába kell tenni.
2020. aug. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb női farmeron már csak hátul van zseb :( nem értem én se...
2020. aug. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Azért, hogy a nő vásároljon táskát is a nadrág mellé...
2020. aug. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
Van minősített esete is. Amikor látszólag ott a zseb, de még be is van varrva. Tudjuk be a szokásos női logikának ezt is.
2020. aug. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert máshogy nem tudnának táskákat eladni nekünk. Én már azon gondolkodom, hogy inkább sokzsebes katonai gatyákat fogok venni.
2020. aug. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert már mindenki hord táskát, vag, ha lemész egy kutyasétáltatásra simán bedobod a hátsó zsebedbe. Amúgy is a hátsó zseb sokat számít ha van egy gatyán, mert formálja, nagyobbítja a feneket stb...
2020. aug. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
De én pl nem törölném abba az orrom, ami egy olyan zsebkendő, ami, hát, nemtom, hogy pontosan hol helyezkednek el a zsebek, de ha mondjuk tömegközlekedési eszközön sokan vagyunk, és mondjuk pl pont meleg van, és pont leizzadt az előttem ülő esetleg a széket, akkor érted; meg nem ülsz rá a telefonodra; de mondjuk igen, ha elől lenne a zseb se kényelmes, meg kieshet, szóval akkor úgyis a kezébe veszi az ember; de amúgy nekem is van egy kiszsebű gatyám, amiből a nem is nagy telóm utolsó egy centije kilógott, ha beledugtam a zsebébe; de ezen eddig sohasem gondolkoztam. Érdekes felvetés volt ez a kérdés, a válaszok is jók. Köszönöm, hogy föl lett téve ez a kérdés,tehát érdekes volt. (Én nem vagyok ruhatervező; tehát én nem sok mindent fogok tenni az ügy érdekében. Hát max rá kell varrni egy nagyobbat otthon, házilag; de arra is figyeljetek, hogy tartós anyagból legyen. Én legutóbb, amikor farmert venni mentem -nagyon szeretem a kínai farmerokat, jó tartós, évekig eláll/kitart; és barátságos áron is van; és rengeteget felpróbáltam, és tehát kábé az egész üzletben 1 volt jó rám,de tehát ott meg annyira rámentek a csőszárra, hogy odaáig nem jutott el, hogy "szorítsa" a lábam, mert eleve nem fért bele. Pedig nem is irreálisan nagy a vádlim, tökéletesen jó, semmi baj vele, normális, átlag mértetű a vádlim. És csodálkoztam, hogy ezeket miért csinálták ilyen szűkre, hát bele se fér a vádlim; és így kicsit elgondolkoztam, hogy szinte az összes ilyen volt, és akkor ki fogja azokat megvenni? Mert tényleg nem szürreálisan vastag a lábam, hanem átlagos, jó. A vádlim nem hájas, tehát tényleg normál méretű. Ja meg ezt nem tudom már, hogy mennyire volt jellemző; de egyszer találtam egy nadrágot, amit mintha az én alkatomra öntöttek volna; az is farmer volt, nagyon jól állt rajtam; csak ha már picit lehajoltam hatalmas rész kilógott a bugyimból. Tehát olyannyira csípő volt a nadrág. Na, ezen is csodálkoztam. Pedig tökéletes lett volna, ha magasabb lett volna a dereka. Meg mégegy, a női melegítőnadrágoknál, ott nemtom, talán valami ilyesmi volt az arány az egyiknél, hogy 95%-a pamut, és 5 meg valami műszál; és hát felpróbáltam, és nagyon irritálta a bőrömet. Kívülről jó, pamutos volt a tapintása; de gondolom pont belülről, az az 5%, ami érintkezett a bőrömmel, az volt a műszál. Mert kívülről tényleg tök jó, sima pamutos volt; de én így nem vettem meg. Amúgy találtam nagyon jót; egyik amit néztem, az egy női volt ilyen fényes, vékony anyagból; meg volt egy vastagabb, egy nagyon jó anyagú , ugyanabból a boltból a férfi-részlegen. Akkor a nőit hoztam el;de szándékomban áll venni egy olyan vastagabb, puha anyagút is tehát. Az igazából jobban tetszett; csak párszáz forinttal drágább volt, és akkor ne vetett fel a pénz, de nő létemre tehát, azt a jó minőségű férfimelegítőt vettem volna meg inkább szívem szerint; de ez a másik, ez a fényes anyagú is klassz. Egyébként, ennek most nem tudom, mi az anyaga; de asszem nem műszál, vagy ha az, akkor a bőrbarát fajtából. Tehát tudjátok, az a tipikus ilyen általában is asszem ,hogy sötétkék, vagy sötétzöld,, esetetleg lila, és ilyen fényes anyag.Na, az volt a női, meg a pasinadrágot azt is meg fogom majd venni. Egyébként érdekes lehet, hogy például nőként, kijárós nadrágnak is érdemes lehet szerintem esetlet a férfi-nadrágok között is szétnézni; mert hátha azon van nagyobb zseb; de egyébként nekem a zsebekkel nem szokott problémám lenni. :) Meg szóval egyébként mégegy érdekesség -képpen, hogy ugye jó az öv tehát; de mégegyet mondanék, hogy egyik pasi ismerősöm, nem kérdeztem meg, de az összes nadrágját, mintha kb ráöntötték/öltötték volna; mert pont akkora, mint az ő mérete; és nem egy átlagos a testalkata. (Itt-ott hurkás:), de még jól néz ki) Na, szóval, ő pedig azt gondolom; mivel nem egy "szabvány-alkat", biztos vagyok benne; hogy inkább megveszi az eggyel, kettővel nagyobbat, és magára szabatja, hogy tehát pont az ő mérete legyen. :)
2020. szept. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó amit írtál nekem nem teljesen egyértelmű, kifejtenéd egy kicsit bővebben légyszi.
2020. szept. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%
Ennél is bővebben? Inkább ne, légyszí, elfárad az ujjam a görgetésben.
2020. szept. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!