Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, titeket nem zavar...

Lányok, titeket nem zavar tesin a melltartó? Sportmelltartóba vagy simába tesiztek?

Figyelt kérdés
Engem iszonyatosan, de sportmelltartóra pedig nem tudok átcserélni a többi lány előtt, eleve meg nem akarok abba menni suliba.
2020. aug. 25. 15:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Én olyankor sportba mentem, de nekem kicsi a mellem.
2020. aug. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 subrette ***** válasza:
69%
A sima melltartó zavarna, mert nem intenzív mozgáshoz találták ki. Sportmelltartót hordok minden sporttevékenységhez, csak jógához vagy pilateshez nem + amikor úszódressz van rajtam, mert a önmagában eléggé tart.
2020. aug. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi mindig sima melltartóba voltunk, annyira megerőltető feladatok sose voltak, persze nem merevítős push up melltartó volt rajtam se akkor :D szerintem ha nagyon zavar, akkor ha tudod hogy lesz órád aznap vegyél fel sportmelltartót
2020. aug. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Sajna minden nap van tesi :/
2020. aug. 25. 16:28
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Uhh. Akkor max vegyél vagy szivacsos sportmelltartót aminek van tartása, meg csinibbet belőle ha találsz. Vagy merevítő nélküli melltartót azok nagyon kényelmesek, abban tesizni is tudnál szerintem
2020. aug. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nálunk mindenki normálisba tesizik, csak 1-2 ember van akik átveszik a suli wc-ben sport melltartóra.
2020. aug. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy van nálunk is, mint amit #6 írt. Engem pl egyáltalán nem zavar a sima melltartó, mindig abban vagyok.
2020. aug. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagy a mellem es kenyelmesebb sportmelltartoban tesiznem. Olyankor elfordulok es gyorsan atveszem.
2020. aug. 26. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
De hogy nem zavart, mindig zavart, de én ezért viseltem tesin mindig tornadresszt, úgy volt nekem a leg kényelmesebb:)!
2020. aug. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar, bár kis mellem van, szóval ez talán nem olyan meglepő. De amúgy ha neked kényelmesebb lenne sportmelltartóban, akkor cseréld át nyugodtan, nálunk is sokan csinálják. Egyszerűen csak fordulj el, vagy próbáld meg valahogy a póló alatt átvenni, nem hinném, hogy bárkit zavarna vagy beszólnának.
2020. aug. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!