Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, akik csak anyjukkal,...

Lányok, akik csak anyjukkal, és/vagy lánytestvérevel lakik. Ti hordtok melltartot/sportmelltartot, otthon?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, ha pizsis napotok van, és lenge, vagy kivágott a póló, ti felvesztek?

Nővéremmel mindketten vettünk, egy ugyan olyan rövidnadrágos egybe pizsit. Nyári, szóval vékony anyagú. Ő ezt minden nélkül hordja, és meg bugyival, és sportmelltartóval. Nagyjából hülyének néznek 😅 hiszen mind lányok vagyunk, illetve egy család.


2020. júl. 6. 00:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Otthon egyáltalán nem hordok melltartót.
2020. júl. 6. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Pizsi alá pedig végképp nem, nem egészséges alvás közben.
2020. júl. 6. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy sem hordok egyiket sem. Hord azt ami számodra kényelmes, komfortosan érzed magad benne
2020. júl. 6. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem veszek fel otthonra
2020. júl. 6. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy fogok a kérdésre válaszolni, hogy közben nem élek anyámmal :D

Ünnepekkor otthon szoktam lenni 1, max 2 hetet. Mivel ritka ez az alkalom, ezért lazába nyomom, és szinte sosincs rajtam melltartó (eltekintve a naaagy családi ebédeket). Mire a 3., 4. naphoz érünk anyám mindig megszólal, hogy oké, hogy pizsibe vagyok egész nap, de legalább melltartót vegyek. És ezt minden egyes évben, minden egyes alkalommal eljátszuk :D

2020. júl. 6. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
98%
Rajtam mindig van melltartó, sportmelltartó, anyun, húgomon itthon nincs.
2020. júl. 6. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
100%

Nekem van három bátyám, de még ennek ellenére sem veszek fel. Inkább bő és sötét pólók vannak rajtam itthon, de senkit sem zavar, nem ezt fogják nézni...

Úgy meg, hogy csak lányok vagytok, szerintem nem kellene szégyelned. Tényleg nem ezt fogják bambulni, meg amúgyis lányok vagytok mindannyian.

Szóval csak nyugodtan hord nélküle, nem egészséges pizsi alatt bugyiban és melltartóban aludni.

2020. júl. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én totál egyedül élek, és van rajtam mindig melltartó - alvás közben nincs -, mert nekem nagy és lóg, és melltartóban kényelmes.
2020. júl. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%
Melltartó sosincs rajtam itthon, pizsama alá bugyit se szoktam venni, egészségesebb úgy aludni
2020. júl. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Otthonra nem hordtam soha melltartót, pedig apám is velünk élt.
2020. júl. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!