Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen stílusú csajok jönnek...

Milyen stílusú csajok jönnek be a pasiknak?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék hogy miylen csajok, milyen stílusúak jönnek be a pasiknak. Lécci linkeljetek képeket..
2010. aug. 5. 16:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden pasinak ugyanaz az esete. Valakinek a plázacica valakinek egy rockerlány, valakinek a vékony valakinek a teltebbek. Kinek hogy.
2010. aug. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez szinte mindenkinél változó :)
2010. aug. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Ez abszolút pasitól függ, és azon belül is a pasi szándékaitól.
2010. aug. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

Nekem ezek a lányok jönnek be:

- okos

- humoros

- természetes szépség.Vagyis ne a vakolatot lássam vastagon az arcán

- legyen csinos.Mindegy hogy sportosan vagy elegánsan öltözik.A lényeg,hogy ne legyen igazi divat majom,mert nem érdekel,hogy milyen márkájú a táskája vagy a cipője..Ha tudja jól hordani akkor már nyert ügye van

- Legyen olyan alakja mi nekem elfogadott..Anorexiásak,meg a hűű de vékonyak nem jönnek be.Egy lányon legyen mit fogni..Ha telt karcsú,de mellette irtó csini akkor már imádom is...nem érdekel az olyan lány aki egész nap az alakjával van elfoglalva..

- mosolyogjon..A mosoly gyönyörűvé teszi a lányokat..

nagyjából ennyi...

Ja és ne legyen hisztérika

22/F

Egyébként mondjátok azt,hogy egy mosoly nem ad nekünk boldog perceket!!!

[link]

[link]

[link]

[link]

2010. aug. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Külsőre olyanok tetszenek akik mernek különbözni, nem a divatot követik és nem másoknak akarnak állandóan megfelelni.
2010. aug. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
koszi a válaszokat, tudom hogy mindenkinek más tetszik, csak mégis kiváncsi lennék, hogy kiknek mi jon be.. :)
2010. aug. 5. 18:35
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Külsőre szeretem a hosszú (nem göndör) hajat, a lányos lányokat, kevés smink.

Belsőre meg gyűlölöm a feltűnősködőket, magát hibáson okosnak gondolókat, feminista pcsákat (ez a három külön külön), és szeretem az intelligens, önértékelésével rendben lévő lányokat.

2010. aug. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%

ki nem állom azokat a lányokat akik azt hiszik 40 kilóval tökéletes alakjuk van..

Azt se bírom,ha hisztiznek,és nem tudnak egy értelmes mondatot mondani csak vihognak,és sipítoznak..

Akkor már inkább egy belevaló lány aki sportos,aki tud nevetni,aki értelmes,és az se baj ha nem gebe..Ja és nem rohangál belőle több tucat..Komolyan egyik nap lefekszem egy csajjal,és másnap este is,de annyira egyformák,hogy fel sem tűnik a különbség..Na az ilyenek csak a szexre jók vagy még arra se..

2010. aug. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
93%

Stílusra? Legyen kicsit alternatív. Innen a jobbak:

[link]

2010. aug. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!