Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rockercsajok öltözködése...

Rockercsajok öltözködése bejön a pasiknak? Lányok-fiúk vegyes válaszokat várok. És maguk a rockercsajok?

Figyelt kérdés
(Most arra lennék kíváncsi, hogy főleg a hasonló stílusú fiúknak bejönnek-e? Mondjuk rockosnak értem itt azt higy testhezálló bőrhatású nadrág, rockersmink, kiegészítők, stb...) Kösz a válaszokat :)
2011. okt. 25. 07:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Attól, ahogy öltözködsz, nem leszel rocker. Attól, hogy rocker vagy, nem kell egy sablon szerint öltözködnöd. Nem a ruha teszi az embert. A rockercsajt sem.


Ha emberként (nőként, csajként) bejössz, akkor tökmindegy, hogy hogyan öltözködsz. Ha emberként (nőként, csajként) nem jössz be, akkor megint csak tökmindegy, hogyan öltözködsz.

2011. okt. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy rocker vagyok. Csak kíváncsi voltam. De egyébként ha olyan zenét hallgatok és teljesen olyan az életérzésem mint nekik és rockkoncertekre járok és tényleg a rock jönne be, miért ne választhatnám a stílusukat is? Ha olyan cuccokba érezném jól magam?
2011. okt. 25. 08:11
 3/20 A kérdező kommentje:
Egyébként tudom hogy a rockerség nem az öltözködésen múlik. De mivan ha az egész bejön? (életérzés, zene, ruha, stílus, stb...) Amúgy úgy is lehet hogy egyik nap ilyen ruha, másik nap olyan. Nem kell mindig olyan cuccba lenni. De azért tudják az emberről ruha alapján is hogy ki. Nem??? Én szerintem.
2011. okt. 25. 08:16
 4/20 anonim ***** válasza:
35%

Egy 100 páwa srácból 2 az,aki talán belezúg egy rocker csajba. De persze attól is függ hány éves vagy (?). Azért az ilyen 13-20 közöttiek eléggé a ruha alapján ítélnek. De ez az egyik nap ilyen,egyik nap olyan dolog... hát ez olyan,mintha kacsák közt laknál és az egyik nap bemennél közéjük kacsa jelmezben,másnap meg anélkül.

És miért kell konkrétan a rocker? Csipeges mindennap ebből és abból és akkor nem leszel sablon...

15.L.

2011. okt. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

A rocker fiúknak mindenképpen bejön.


5 rocker fiúra esik mondjuk 1 rocker lány, ha megfigyeled. De mindenképpen sokkal több a fiú. És természetesen azokból a lányokból tudnak leginkább válogatni, akik köztük vannak.

Én ismerős vagyok a témában, hihetsz nekem: olyan ocsmány, ronda rocker nőt még nem láttam, aki ne szerzett volna rocker pasit magának, és általában 1-2 kategóriával jobbat, mint amit gondolt volna egy kívülálló.

2011. okt. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
60%

Hát felénk pont úgy van, hogy a rocker pasiknak általában nem jönnek be a rocker csajok. :D

Hát a bőrnaci, vad smink, stb. hétköznapra eléggé visszás az emberekben. Ha érdekel, hogy mit gondolnak rólad az emberek, már régen rossz, ugyanis 99% igénytelennek és rondának fog gondolni. :S

De hát kinek mi jön be. :D Legjobb páros, amikor a csaj atomrocker volt, a pasija pedig totál nem, évekig jól elvoltak. Szakítás után a csaj lassan áttért hétköznapi kinézetre, a srác meg egyre rockosabb lett. :D:D:D

Hát rám fogjuk rá, h rocker vagyok, de nem erőltetem a stílust, mert részemről megvetem a címkéket. De azért nem hordok rózsaszín cukiságokat, a többség elég hamar rájön, hogy nem épp egy poprajongó vagyok. :D Ugyan kötözködni nem szoktak a cuccaimmal, de azt már megkaptam, hogy ölcsözködhetnék csinosabban, csajosabban, mert ez nem bejövős. Pasiknál még komoly gondom nem volt, bár ez inkább a személyes varázsomnak tudható be. xD Pasik terén... egy igényesebb fajta, nem túlöltözött rockercsávóval nincs bajom, de egyik komolyabb kapcsolatom se ilyen sráccal volt.

Viszont inkább addig öltözködj úgy, mint egy idióta, amíg fiatal vagy, ismerek olyan nőt, aki 40 évesen munkahelyére jár bakancsban, meg olyan érdekesebb cuccokban és hát nem épp elfogadott. Igazából az ő korában már nevetségesen is fest. Viszont ha kiéled magadból, pár év után bizonyára te is ráunsz és elkezdesz civilebben öltözni, mert rájössz, hogy nem az tesz. Ez olyan tinidolog. :)

2011. okt. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
84%

Rockercsajokból is van többféle. Nagy részük szakadt farmergatyás, bandás pólós/pulcsis. Ez nem éppen nőies. Nem jön be.

Van a másik fele akik inkább gothnak néznek ki, csipkés dolgok, szoknyák, fűzők, na ez nagyon bejön. Persze ettől még ha egy csúnya lány vesz fel ilyet akkor nem lesz szép. Vagy ha egy lány alapból szép az meg mindegy hogy öltözik, mindenképp tetszeni fog.

2011. okt. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
30%

Nekem csak rockerek jönnek be, azon belül a goth-ok, mint barátnőm. A többi csajt utálom, sablonos p*csák.

Mi vígan mondhatjuk azt, hogy ti sablonosak vagytok, mivel mi olyan kevesen vagyunk, hogy ritkaságszámba megyünk. ;D

Utálom a csőgatyákat, cicagatyákat, boka/csizmákat, sport és balerinacipőket.

Csak szoknya vagy trapéz, meg bakancs, mivel ezek nem magamutogató k*rvásak, mint pl. egy elől-hátul bevágó latexgatya. Az meg tök mindegy, hogy hogy viselik.

Egy ember nem attól lesz rocker, hogy rockzenét hallgat vagy úgy öltözik, a kettő egyesítése kell.

Olyan szó, hogy rockos nincs. Annak a megfelelője a "zsír" kifejezés.

Dögöljön meg minden divatb*zi ribanc!

18/f

2011. okt. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem.
2011. okt. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

@16:28: "Nekem csak rockerek jönnek be, azon belül a goth-ok, mint barátnőm. A többi csajt utálom, sablonos p*csák."


Ne röhögtess. Csak a gothok, a többi sablonos? Nem paradox ez egy kicsit? A csajod úgy öltözik mint egy társadalmi réteg. Ezzel kvázi definiáltad is a sablonost. Lol.

2011. okt. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!