Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Randira megyek, de mit vegyek...

Randira megyek, de mit vegyek fel? Lány vagyok.

Figyelt kérdés

Első randim lesz egy sráccal, aki nagyon tetszik. Szeretnék én is tetszeni neki. Sajnos volt idén egy betegségem és műtétem, ami miatt nem tudtam mozogni hónapokig, így felszaladt rám jópár kiló. Emiatt azok a ruháim nem jönnek szóba, amikben korábban jártam randizni. Amelyik egyáltalán feljön rám, az sem áll most jól. :(

Tudnátok adni pár tippet?

Visszafogott fiú, és én sem vagyok az a könnyűvérű típus, tehát nem az a cél, hogy első este az ágyban kössünk ki! Hanem jó benyomást szeretnék tenni rá. Olyasmit keresek, amiben csinosnak talál, nem kell szégyenkeznie velem. Ami mutatós, de nem túl kihívó és nem is öregasszonyos. Légyszi, mutassatok pár linket vagy összeállítást, hogy ti ilyen helyzetben mi mellett döntenétek! Nagyon köszi előre is.



2020. aug. 29. 14:38
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
A midi (kb térdig vagy kicsivel az alá érő) ruha ciki annak, aki még nem 50 éves? Nekem most vastag és ronda a combom, úgyhogy jónak tűnik ez a fazon, de a pasik mit gondolnak róla?
2020. aug. 29. 15:00
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Olyan ruhát vegyél fel amiben kényelmesen érzed magad másképp csak streszelsz az miatt is. Persze nem szabadidore gondolok vagy hasonlók xdd Lány vagyok tudom nem tőlem kérdezted de szerintem csinosak a midi ruhák ha abban úgy érzed hogy nem feszengnel vedd fel azt nyugodtan nincs benne semmi gáz.
2020. aug. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hova mentek? Mi a program?
2020. aug. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

Vehetsz fel akár valami lenge, vidám színű maxi szoknyát is, egyszerre csinos és kellemes öltözet, ujjatlan felsővel rövid (derékig érő) dzsekivel nagyon jól néz ki. Olyan képet nem találtam, mint amit elképzeltem, de ez megközelíti...:D

[link]

2020. aug. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%

"Hova mentek? Mi a program?"

És melyik nap? (vasárnap még 35+ hőség lesz, jövő héten meg sokfelé már csak 21-22 fok)

2020. aug. 30. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igen-igen, bocsi, tök jogos a kérdés. Csak beülünk vhova enni-inni, meg utána sétálunk egyet elvileg. Aznapra 26 fokot jósolnak.

Első, a te válaszodnak is örültem! Pasik jelentős része szerint akkor van randira helyesen öltözve egy nő, ha alig van rajta fedett testfelület, de ahogy írtam, itt és most nem ez a jó irány.

Mindenkinek köszi az eddigit, várom a további válaszokat is!

2020. aug. 30. 11:41
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg ilyesmi ruha:


[link]


[link]

2020. aug. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszi!

Izgulok. :)

2020. aug. 31. 10:05
 9/11 anonim válasza:
Szia. Hogy sikerült a randi ?
2020. szept. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Milyen lett?
2020. szept. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!