Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel első randira?

Mit vegyek fel első randira?

Figyelt kérdés

Nem vagyok az a nagyon szoknyás lány. Az idő sem olyan, sétálnank a városban meg be ülnénk valahova. Én arra gondoltam hogy egy egyszínű világos rózsaszín kicsit tapadosab nadrág egy szép egyszerű rám feszülosebb szürke póló.

Nem akarom egyáltalán ki csípni magam csak olyan kicsit sexynek nézni.

Cipőnek pedig egy sport cipőre gondoltam ami illik a nadrághoz.

Valakinek esetleg más ötlete vagy ehez véleménye van nyugodtan írja le.

Előre köszönöm!



#ruha #első randi #mit vegyeg fel
2017. ápr. 30. 10:57
 1/5 anonim válasza:
100%
Sportcipő helyett felvehetnél esetleg egy balerinát és dobd fel az outfited ékszerekkel :) Hajrá :)
2017. ápr. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nekem tetszik ez az összeállítás,az alkalomhoz pont megfelelő.
2017. ápr. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem ezen múlik. Az alkalomnak megfelelően öltözz fel. Ha a Gundelbe visz, akkor úgy, ha sörözni, akkor meg amúgy.

Én egy farmer rövidgatyában, egy fehér topban és egy tornacipőben voltam "első randin" a mostani párommal, mivel meccset néztünk. :))

2017. máj. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én azt szoktam tanácsolni, hogy olyan szettben menj, amilyenben általában lenni szoktál, amiben jól érzed magad. Szerintem így fair, ugyanis ha kiöltözöl, akkor joggal hiheti azt és várhatja el ésőbb hogy mindig ilyen vagy.
2017. máj. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 jpeter1 ***** válasza:
A párom a hozzá illő kislányos stílusban jött. Egyszerű blúz,fekete rakott mini. A frizura meg kétfonatos nagyon hosszú copfok fehér masnikkal összekötve.
2021. okt. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!