Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tesire futónadrág?

Tesire futónadrág?

Figyelt kérdés

Most megyek 10.be,de iskolát kellet váltanom, így egy teljesen új közegbe fogok kerülni.

A tesi órák minden iskolámban, számomra nagyon kellemetlen volt. Nem rendelkezem egy túl jó alakkal, és nem vagyok karcsú, vagy vékony sem. Kicsit duci vagyok a koromhoz képest. (már próbálok tenni ellene, de nagyon lassan tudok csak fogyni). Emiatt az hogy feszülő cicanadrágot hordják, ráadásul mindenki más elött számomra nagyon rosz volt.

El kezdtem a fogyás érdekében futni járni (persze elötte utána olvastam). Már lassan 3 hónapja futottam, és gondoltam beszerzek egy futó nadrágot.


Most ilyen fajtában szeretnék tesizni. Arra a fajtára gonolok, amiben van egy feszülő réteg, és kívül pedig van egy ilyen lengébb anyag.

[link]

Az ilyenre gondolok, csak a hosszabb fazonra, ami kicsivel ér csak térd fölé.


Szerintetek ez baj? Vagy hülyén fogom érezni magam? Azért hordanék ilyet mert ez eltakarja a combom ami nálam igen problémás terület.



2020. aug. 30. 22:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%

Nem ez szvsz tök jó.


Nekem miniszoknyás van, az is takarja a fenekemet és van benne hely a kulcsnak.

2020. aug. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
58%
Edes istenem , sza.rd mar le azt a sok nyomorek embert akik emiatt bantanak ha futni jo akkor tesizni is jo ha kenyelmes mas nem szamit
2020. aug. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
31%

Miért vettél fel cicanacit ? Ha nem érzed jól magad

Figyu létezik ám melegítő is pl decatlon

Pl [link]

2020. aug. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%

Ez ilyen bővebb fazon nekem is ilyen van habár nem vagyok kövér de nád szál kisasszony sem vagyok Xd

De meg van ennél jóval bővebb fazon is

2020. aug. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ez bőven tökéletes.
2020. aug. 31. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, akkor ezt fogom használni.

Nati7: Hordtam és hordok melegítőt, pl ősszel és télen, de nyáron egy kicsit leizzadok a fekete melegítő nadrágba.

Ezt elfelejtettem, leírni, bocsánat, így teljesen jogos a kérdés.

2020. aug. 31. 09:36
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem értek azzal egyet, hogy ne leggingsbe fuss, ha kényelmes. Nyilván ha nem érzed jól magad benne, akkor ne viseld, de ha mozogsz, akkor szerintem utcán is simán felveheted - elvégre a futócipő miatt is mindenki tudni fogja, hogy edzel.


Nyáron én is olyant hordtam, amilyent linkeltél, egész pontosan ezt:

[link]


Én imádom, hogy rövid, ugyanakkor feszül egy rétegben, tehát ha mozgok, nem fog semmi olyan látszódni, ami nem kéne. Nekem nagy félelmem, hogy pl. mensinél látszik a betétvonal, így ilyen nadrágba ettől se kell féljek, hisz popsinál nem feszül, nem látszik.


A dechatlonosokat is bátran ajánlom.


A közvéleménnyel pedig ne foglalkozz.

2020. aug. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
24%

Nem minden fiúnak áll jól a cicanaci (futónadrág) de viszont nagyon kényelmes, tesire a legjobb választás!

Az alakoddal ne foglalkozz, nyílván azért tornázol mert alakítani akarod.

Majd ha teljesen jó lesz az alakod akkor büszkén viselheted.

2020. aug. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem ilyenem van, ezt hordom télen-nyáron:

[link]

2020. aug. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm, szépen a válaszokat.

És azt elfelejtettem írni hogy lány vagyok.

Így is jó a futó nadrág?

2020. szept. 1. 06:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!