Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az ünneplőhöz mármint fekete...

Az ünneplőhöz mármint fekete szoknya és fehér inghez illik egy száras fehér nike cipő? Mármint megláttam ma a vonaton és meglepődtem. Szóval szerintetek ünneplő cipő vagy azis illik hozzá?

Figyelt kérdés
2020. aug. 31. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Illeni nem illik, max ha a mai trendnek öltözködsz. De simán lehet, hogy csak a vonaton volt rajta, és suliban átveszi az ünneplőjét.


A mi sulink anno nagyon szigorúan vette ezt, és ott igazgatói intő járt volna ezért. Sőt, ha valaki ünneplő cipő alá nem fekete zoknit vett, akkor is kapott egy fejmosást az ofőtől.

2020. aug. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Iskola függő. Az is lehet hogy át veszi. Nekem is nagyon érzékeny a lábam én is amég tehetem sport cipőbe vagyok.
2020. aug. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Én is arra tippelnék, hogy csak a vonathoz vette fel, hogy ne az alkalmi cipőjét koptassa.
2020. aug. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%
Én is így szoktam, mert nem akarok buszozni magassarkúban, meg utána felsétálni a suliig. Majd ott átveszem az alkalmi cipőt
2020. szept. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Metionin ***** válasza:
Nem illik de én is mindig így utaztam. Bent a suliban vettem át az ünneplő cipőt. 1 órás volt a buszút a suliig, általában heringpartival, ha bírtam volna ünneplő cipőben navigálni a kanyarokban, akkor is összetaposták volna.
2020. szept. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!