Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hahó! Tudnátok nekem mondani...

Hahó! Tudnátok nekem mondani (akár saját tapasztalattal), olyan üzleteket, amiket esetleg Budapesten fel tudok keresni bőrdzseki ügyben? Felőlem lehet műbőr is, de nem szeretnék ilyen nagyon leegyszerűsített bőrdzsekit.

Figyelt kérdés
A Denzeloutwear online shopban láttam nagyon jó kinézetűeket, csak sajnos rengeteg negatív kommentet is láttam náluk, hogy nem érkezett meg a méret, vagy hibás volt a termék, esetleg több hónapon át sem érkezett meg, és a pénzt úgy kellett a banknál visszakérni stb stb.. Szóval olyan üzlet érdekelne amit pl egy Árkádban, vagy Westendben, esetleg Arénaplázában felkereshetnék, és ahol jó Bőrdzsekiket lehet találni 20-30 ezer forint között.

2020. aug. 31. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:
65%

Sinsay-be van műbőr, elég olcsón. Nem tudom neked mit jelent a nagyon leegyszerűsített.

Ha nő vagy, akkor pedig a Lidl katalógusában is van.

2020. aug. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Tally Weijl, Berschka
2020. aug. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Férfi vagyok, és végül kínából rendeltem az aliexpressről két kabátot, egy bőr dzsekit, és a téli kabátot. Sajnos televolt elvarratlan szálakkal, és az egyik belső cipzára se volt valami jó, de megoldottam. Egyébként annyira jól néznek ki, hogy ezeket leszámítva megérte az árát, és én még drágábban akartam megvenni másutt. :D
2020. dec. 8. 00:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!