Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magassarkúban mentetek az...

Magassarkúban mentetek az évnyitóra? Hogy bírtátok?

Figyelt kérdés

2020. szept. 2. 07:59
 1/7 anonim válasza:
100%
Én minden évben abban megyek, én jól bírom mindig, bár sokban függ a cipő állásától.
2020. szept. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Nekünk nem kellett kiöltözni, meg amúgy is van ünneplős cipőm, aminek szinte nincs is sarka.
2020. szept. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

Alig vártam, hogy vége legyen.


17F

2020. szept. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a középiskolában mindig abban mentem, nem volt gond sosem. Nem veszek fel olyan cipőt, amiben nem bírom a tartós ácsorgást vagy járást.
2020. szept. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Aki nemcsak az évi néhány ünnepségre vesz fel magassarkút, hanem olykor a hétköznapokban is, az megszokja és kb. észre sem fogja venni, hogy abban van. Persze az is kell, hogy jó minőségű és pontosan(!) jó méretű legyen a cipő.
2020. szept. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
Most is lehetett látni jópárat, akik szerint a fehér blúzhoz. meg a térdig érő elegáns kék vagy fekete egyen szoknyához a fehér tornacipő való...
2020. szept. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A tornacipő nyilván gáz, de azért nem kell úgy tenni, mintha aközött és a magassarkú között nem lenne szalonképes átmenet...

Azokról nem is beszélve, akik az ünnepségre felveszik a rendes cipőt, de az iskola kapujában cserélik is le a tornára, edzőre. Őket is láthattad ám az utcán.

2020. szept. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!