Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egyetemi évnyitóra nem magassa...

Egyetemi évnyitóra nem magassarkúban menni?

Figyelt kérdés
Nem csak én leszek így egyedül, ugye? Fekete derékszoknya, fehér ing, fekete topánka, fekete kistáska. Erre gondoltam.
2013. aug. 30. 09:51
 1/7 anonim ***** válasza:
En tavaly magassarkuban voltam, es en azt mondom, hogy ez egy unnepseg, es adjuk meg a modjat(evente 1x)+ ha elso eves leszel, akkor sokat szamit az elso benyomas
2013. aug. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Butaság. Ha neked így kényelmes és még jól is áll, nyugodtan. Nem attól leszel alkalmi, ünnepies, hogy magas sarkúban flangálsz. Főképp, ha menni sem tudsz benne. Nem csak te leszel laposban, de ez senkit nem fog érdekelni. Tű leszel csak egy szénakazalban.
2013. aug. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mióta divat a balerina, azóta sokan hordanak lapos sarkút, főleg aki 170 cm magas vagy magasabb. Hordd, amit szeretsz.
2013. aug. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Senki nem kap rólad első benyomást évnyitókor, mert annyian lesztek, mint az oroszok. Vegyél fel, amit akarsz :)
2013. aug. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazából alacsony vagyok (164), de úgy döntöttem, hogy nem érdekel, hogy fognak rám mások nézni, tuti senki nem jegyez meg magának, max. akkor, ha 12 cm-es magassarkúban bénázok. Mert aki tudja viselni, annak hajrá! De én valahogy nem tartozom közéjük... :D Köszi a válaszokat, főleg az utolsó hármat!
2013. aug. 30. 12:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Annyira mindegy. Én pl el sem mentem. Ez már nem általános iskola hogy hogy el kelljen menni.
2013. aug. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem általános iskola... Senki nem mondta, hogy azért megyek, mert KELL. Csak akarok. És kész.
2013. aug. 30. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!