Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Aki fázós és van bélelt, téli...

Aki fázós és van bélelt, téli nadrágja -> hol vetted a bélelt nadrágot, mennyibe került?

Figyelt kérdés

2020. szept. 7. 16:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Az kényelmetlen a bélelés miatt mert vastagabb lesz tőle a nadrág szára.

Én harit veszek nadrág alá úgy kényelmesebb.

F

2020. szept. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszi, én is szoktam harisnyát a nadrág alá felvenni, de az sajnos nekem nem elég meleg. 😥😞
2020. szept. 8. 12:21
 3/18 anonim ***** válasza:

Igaz, nem egyforma a hőérzetünk.

Én kint is meg irodában is dolgozom így elég egy ráadásul vékony hari is.

2020. szept. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Igen. Jó neked. Van egy betegség, ami azzal jár együtt, hogy extrém fázós az ember. Nálam ez áll fenn.

Nagyon durva. Még nyáron is sokszor hordtam pl sapkát, sálat... Az a legkevesebb, hogy hülyének szoktak nézni emiatt, ez nem zavar. De a hideg, az nagyon. Előre rettegek az ősztől, téltől.

2020. szept. 8. 18:25
 5/18 anonim válasza:
Én csak itthonra veszek szóval nem márkás cuccokat keresek ilyenkor. A Tescoba van jó meleg maci nadrág de ki kell mosni rögtön mert hullik belőle a gyösz:D
2020. szept. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Van a T-ban bélelt nadrág?


Na de mi gyösz az a gyösz?! :D

Ilyet még nem hallottam! De tetszik. :)

2020. szept. 8. 21:52
 7/18 anonim válasza:
Tényleg?:) A bélése még nagyon laza ha nincs kimosva és kis darabokban hullik belőle
2020. szept. 9. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Nem hangzik túl jól. ;) De azért meg fogom nézni.

És egy mosás után már nem hullik?

2020. szept. 9. 06:43
 9/18 anonim válasza:
Nem, mosás után semmi baj vele, de ez mindennel így van kb. Törölközőkkel, pokrócokkal. Legalábbis nálam:)
2020. szept. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én a piacon vettem, valamelyik aluljáróban. Az árára nem emlékszem, de nem ment tönkre, pedig hordtam rendesen. A kínaiban láttam még bélelteket. Fast fashionban, mint a H&M, csak skinnyket láttam, amibe nem fér bele a bélés.
2020. szept. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!