Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy Levi's bélelt farmerdzseki...

Zotya112 kérdése:

Egy Levi's bélelt farmerdzsekiről hogyan lehet eldönteni, hogy eredeti?

Figyelt kérdés
Egy apróhirdetés oldalon találtam egyet, de még az átlagosnál is olcsóbban hirdetik. Elvileg szinte új állapotú. Lehet, hogy egy nagyon jó vétel, de az is lehet, hogy valami nem stimmel (eredetiség, vagy állapot).

2019. febr. 13. 08:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudhatod. Ami olcsó, abban mondig van rizikó, de azért nem mindenki az átcseszésre tőrekszik. Én is vettem már 2o ezres farmert 3 ezerért és jó. Adtam is el 18 ezres cipőt 3 ezerért. Ez egy ilyen biznisz.
2019. febr. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kicsit pontosítok: milyen eredetiséget tanusító jellemzőkre, márkajegyekre kell figyelni? (pl: nadrágoknál vannak számok a gombok/szegecsek hátulján, gomb hátulján lévő 2-3 jegyű szám egyező a belő cédulán lévővel stb.)
2019. febr. 15. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!