Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van valami trükk arra, hogy...

Van valami trükk arra, hogy ne látszódjon ki a melltartó pántja?

Figyelt kérdés

Az alkatomból adódóan elég vastag nyakú pólókat hordok. Nem dekoltáltakat, csak nagy nyakúakat, mert szélesek a vállaim. A melltartóknak is elég széles a pántja, amik nekem jók, rendesen tartanak, és a minőségükkel meg vagyok elégedve. De a pánt mindig kilátszik és ez szerinbtem csúnya, nem akarom, hogy így legyen. Raktam már oda kendőt, vettem fel inget, vagy mellénmyt, de mikor kánikula van, ez kényelmetlen.


Van erre valami trükk? Valami praktika? Angolul gondoltam még rákeresni a youtuben csak nincs ötletem. Ti hogy oldjátok ezt meg? (molettek)


Köszi mindenkinek



2020. szept. 9. 21:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi az a "vastag nyakú" póló, meg "nagy nyakú" - ez alatt azt érted, nagy kivágása van?
2020. szept. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2020. szept. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1. Igen, ezt értem, csak nyak és váll irányába, nem pedig mell irányába. Direkt nem írtam, hogy dekoltált, nehogy valaki félreértse. Olyan szélesek a vállaim, hogy csak ilyet tudok hordani kényelmesen.


2. Köszönöm, holnap megnézem, ha nem alszik a többi családtag.


Köszi mindkettő választ. :)

2020. szept. 9. 22:13
 4/10 anonim ***** válasza:
Szilikonpánt,teljesen átlátszó.
2020. szept. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
36%
Pánt nélküli melltartó. 5 éve vettem meg az elsőt magamnak, azóta minden kilátszódó vállas ruhámhoz azt hordom.
2020. szept. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Sunshinedoll ***** válasza:
Most ha csónaknyakú felsőt veszel, az alól ki fog látszani a pánt. Ilyen felsők alá vegyél pánt nélkülit, ha zavar.
2020. szept. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Test színű melltartó. A többit meg leszarni. Valamelyik nap én is így indultam el. Egyáltalán nem volt zavaró látvány. Igaz, az enyém vékony pántos volt.


Pánt nélküli kényelmetlen egész nap. Más opció meg nem nagyon maradt. Mármint, minden lehetőség ki lett zárva.

2020. szept. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Most nem telik sem új ruhára, sem új melltartóra. Nincs valami kapocs, amit megvesz az ember és hátul össze lehet fogni? Azért nem az egész vállam lóg ki a ruha alól, csak a harmada, esetenként fele.
2020. szept. 10. 17:20
 9/10 anonim ***** válasza:

Van, de az csak közelebb hozza a pántot a nyakadhoz.

Úszó hátú pólóhoz való. de gémkapoccsal is megoldható.

2020. szept. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

De nekem pont az lenne a cél, hogy távolabb vigyem. :( Nincsenek úszóhátú pólóim. Találtam egy megoldást, dickey fake blouise a neve, fogok venni egy ilyet.


Na de nyáron 35 fokban ettől megsülök, tehát ez a másik 3 évszakra lesz csak jó.


Várok további tanácsokat, közben én is keresgélek. Ha találok valamit, leírom ide, hátha másnak is van ez a problémája mint nekem.

2020. szept. 10. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!