Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mivel lehet letakarni a...

Mivel lehet letakarni a mellbimbót, hogy ne látszódjon át? Van erre valami praktika?

Figyelt kérdés
Van egy felsőm amihez nem kell melltartó, viszont engem zavar, hogyha átlátszik a bimbóm. Errefelé nem találtam mellbimbó tapaszt és holnap este szeretném felvenni ezt a felsőt. Ha tudtok erre valami praktikát azt szívesen fogadom.😙✌🏽

2020. júl. 3. 10:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
19%
Ha átlátszó a felső, akkor miben nyilvánul meg hogy nem kell hozzá melltartó? :D
2020. júl. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%

Gondolom nem átlátszó a felső, első, hanem átüt a mellbimbó!

Én használtam már sebtapaszt rá, teljesen jó volt úgy, nem látszott át.

2020. júl. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
4%
Átüt = látszik, nem? Akkor a kérdésem továbbra is él. :D
2020. júl. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
27%

#4

Omg, "Az alakja lászik"..... Te magad is azt írod hogy látszik, akkor most komolyan mi a problémád? :D


Én még mindig azt mondom hogy póló/blúz/felső alá veszünk melltartót, és nincs probléma.

2020. júl. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem rossz megoldás a sebtapaszos lehetóség valóban, én is azt szoktam használni, de van direkt erre a célra úgynevezett "bimbótapasz", azt is bátran lehet használni egész nyugodtan és nem fog úgy átütni ha esetleg megmerevedne.


L

2020. júl. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Jaaa hogy nem találtál tapaszt... neten meg tudod esetleg rendelni?
2020. júl. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
1/7 Huha nem kell azért vitatkozni itt a kérdésem alatt. A megfogalmazásom valóban nem egyértelmű így utólag, de azért meg lehet érteni. A lényeg: a felső háta elég mélyen kivágott és ha melltartót veszek hozzá nem túl szép😅 A mellbimbó alakja látszik, engem ez zavar.
2020. júl. 3. 13:01
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

ma 13:01


Majd jönnek a privik a pasiktól hogy "mutass képet" xD

Én már nem 1 ilyet kaptam xD

2020. júl. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

2/8

Köszönöm a tippet! Szép napot neked😊

2020. júl. 3. 13:04
 10/12 A kérdező kommentje:

6/10

Sajnos nem érne ide amikorra kell (holnap), ezért kerestem ilyen gyors megoldást helyette. A sebtapasz jó ötlet. Köszönöm!😊 Szép napot!

2020. júl. 3. 13:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!