Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A mai nők miért létesítik...

A mai nők miért létesítik előnyben a sportcipőt mintsem a magassarkú cipőt?

Figyelt kérdés

2020. szept. 10. 12:49
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
13%

De nagy a sértődés ha mi mondjuk meg a véleményünket.

Ellenkező esetben meg a nők sértegetik a fériakat hogy kis bhuzzancsok a szűk nacikájukban meg hasonlók.


Ez így igazságos.

2020. szept. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
85%

Mert ma már egy 12 éves is látja a neten, hogy tönkrevágja a lábat.


[link]

2020. szept. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
83%

Most komolyan ötleted sincs, hogy mi lehet az oka?

(Ezekkel a kérdésekkel ugyanaz a kérdező vergődik itt mindig?)

2020. szept. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
73%
13: a megfogalmazás alapján igen. Egy magassarkú fétises szerencsétlen beteg ember, akink nincs betegségtudata és nem megy kezeltetni magát. Pedig ez kezelhető lenne. Azt sem érti meg, hogy ez hosszú távon sem neki sem a csajának nem lesz jó, mert ha kell nem fog neki felállni. De egyenlőre itt vergődik, mert a mgassarkúra feláll neki.
2020. szept. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek ha valakit a kérdésemmel megbántottam, vagy esetleg a lelki világába léptem. Megnyugtatok mindenkit, hogy nincs semmilyen fétisem, csak ez a kérdés jutott pont ma eszembe és gondoltam itt megosztom. Köszönöm a válaszokat.
2020. szept. 10. 17:38
 16/24 anonim ***** válasza:
69%
Kényelmesebb, barátokkal találkozni, "mászkálni" felveszem de mikor 8-9 órát állok-futkározok-kúszok-mászok munkában még sportcipőben is meg tud fájdulni a lábam, nemhogy magassarkúban.
2020. szept. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
16%
Azert mert a mai lanyok nem noiesek... Es nem tudjak megkulonboztetni a minosegi magassarkut az olcso sz*roktol... Ott a kulonbseg a kenyelem teren...
2020. szept. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

A magassarkú és a sportcipő között is van átmenet, pl. kényelmesek a papucscipők, 3-4 centis sarkú bőrcipők, nyáron a szandálok. De nagyon nehéz kényelmeset és szépet kifogni, elvétve láttam nyáron jó minőségű középmagas sarkú lábbelit, vagy 10 centisek vagy laposan voltak a boltokban. Egyébként meg a magassarkú bokatörő, rendszeresen kibicsaklott a lábam benne, cipekedni benne nem lehet, sem sietni, megfázol reggel benne. Nem értem, miért elvárás a nőknek a lábnyomorgató, nem is biztonságos cipő, amiben még fel is fázik, míg a férfiak a kényelmes cipőjükben mászkálnak. Ha melóhelyen elvárás a magassarkú, akkor is inkább átveszik a cserecipőt, mint abban rohangáljanak, már aki normálisabb.

Szóval a válasz: kényelmesebb. Szerintem régebben sem hordtak magassarkút minden társadalmi rétegben, nem is lehet minden melóhelyen, mert pl. aki 100 kg-os, hát az jobb, ha nem veszi fel. Meg amilyen járdák vannak manapság, jobb is.

2020. szept. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
11%

18.

Régebben a férfiak hordták a magassarkút úgy mint a harisnyát és sok más egyebet , csak ti elloptátok tőlünk, most meg sírtok, hogy kényelmetlen..

Aha!

2020. szept. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Harisnyát és magassarkút? Max. az előkelők. Most is az tud magassarkút hordani meg akinek muszáj. Dolgozni sem lehet benne mindenhol. A magassarkú alkalmi viselet. Sem játszóra gyerekkel, sem cekkert cipelni, sem szalag mellé nem való.
2020. szept. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!