Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak szerintem nem éri meg a...

Csak szerintem nem éri meg a legtöbb lakossági cipőboltból vásárolni? (Deichmann, Humanic. Stb. )

Figyelt kérdés

Sok évig csak ezekből a boltokból vásároltam, de azokat a cipőimet csak max. fél évig tudtam hordani.

Természetesen bármelyik cipővel történhetnek balesetek (véletlenül lerúgja valaki az orrát), de az összesnek olyan talpa/sarka van,amelyik nem cserélhető. Ráadásul nagyon puha gumi vagy műanyag,ami pár hónap alatt elkopik. Volt már olyan is,hogy elengedte a ragasztó a sarkát, pedig alig hordtam az előtt.

Ez csak az én tapasztalatom?



2016. okt. 31. 10:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
ez tényleg vicces,de én pl. deichmann-ban úgy nyomom már harmadik éve,hogy megveszem ugyanazt a cipőt,és mikor elszakad,akkor visszakérem a pénzt,aztán egy másikban megveszem ugyanazt..és így tovább.Ehhez kell egy kis arc,de ha meg lehet tenni akkor miért ne?:)
2016. okt. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Nekem megéri. Nem is értem mások mit csinálnak, nekem a deichmannos cipőim,csizmáim,szandáim éveket bírnak.
2016. okt. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Nekem is bírják évekig a deichmannos cipőim, nincs bajom ezzel a bolttal.
2016. okt. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
4%
A Deichmann fost árul, semmi jót nem tudok írni róla.
2016. okt. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
Van aki összevissza szidja, van aki megvan vele elégedve. Én csak Deichmannból és CCC-ből vásárolok, évekig bírják, semmi problémám nincs velük.
2016. okt. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A deichmannból vásárolok, mert számomra ez jobban megéri, mint a ccc, ami itthon van, azt drágának találom.


Régebben nagyon szerettem a deichmann-t, ez mára lenullázódott.

pl: 2 évvel ezelőtt vettem egy magassarkú bokacsizmát, másnap felvettem, és a nap végére vettem észre, hogy elhagytam a sarkát, így csak a magassarok maradt védőréteg nélkül, belül nyilván üreges volt, hogy még véletlenül se lehessen rá venni valami cipősarkat, visszavittük és a cipészük tett rá sarkat.

Ugyanez a bokacsizma két év használat után a talpa elvált a felső résztől.

Van cipőragasztó, azzal apukám megoldotta, de kíváncsi vagyok, hogy meddig bírja ki.


Úgyhogy ezek után már nem tudom, hogy mit csináljak.

2016. okt. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Sunshinedoll ***** válasza:
Én évek óta nem vásárolok a deichmannban. Nekem annyira nem tetszenek a cipők, meg alapvetően nem túl jó tapasztalatom van velük, mikor onnan vásároltam olyan 7-8 éve, azóta lehet jobb terméket árulnak. Nem a stílusom, megveszem máshonnan a cipőimet, de nincs különösebb bajom vele, teljesen hidegen hagy. Tipikusan az az üzlet, ahová be se megyek.
2016. okt. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Mostanában olyan boltokban vásárolok,ahol igazi bőr cipőket lehet kapni.

Amit ott vettem, már második éve bírja és ahogy látom, nem fog tönkremenni egyhamar.

A CCC nekem is bevált (akkor ez legyen kivétel az említett üzletek alól). Igaz,csak 2 cipőm van onnan,amik méretben már nem is jók a lábamra ('kifogytam' belőlük), de amíg használtam őket,jó szolgálatot tettek.

2016. okt. 31. 13:38
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom ti hogy használjátok a deichmanos cipőket... sőt egyiket se DE! én évente 1500 km-et simán belerakok de inkább 2000-2500 és eddig egyik talpa se vállt le max elkopott vagy elengedett a varrás a tetején másfél! év után de úgy hogy használtam durva murván, aszfalton és sárban is.

Jó persze van hibás termék, de én kb 8 éve veszem ott a sportcipőket és semmi bajuk nincs csak az elhasználódás 1-1,5 év múlva.

2016. okt. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

én néha vásárolok a deichmann-ban. van onnan két nyári szandálom, meg egy zárt cipőm. általában viszont nem találok ott semmit, amik megvannak azok sem a legjobb minőségűek, de tetszettek. inkább öreges cipőket látok ott, ráadásul minden évben ugyanaz. a cipők talpa pedig kemény.

humanic-ban lehet jókat kifogni. pl tegnap láttam hogy az én vagabondos cipőmet, amit 27ezerért vettem, ott 20ért árulják... szóval ott ki lehet fogni jókat. a gagyi márkájú cipők ott se jobb minőségűek szerintem.

ccc-ben én csak csizmát szoktam venni, mert alapvetően az ottani stílus se az enyém. viszont a bőrcsizmáik nagyon jók szerintem, és 30ezer alatt lehet kapni jót...

de ez szerintem minden üzlettel így van kb, ruhásokkal is, hogy van jó is, van fos is. csak valamelyikben több a fos. :D

2016. okt. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!