Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet ilyen pulóvereket...

Hol lehet ilyen pulóvereket rendelni, venni ?

Figyelt kérdés

Nem pont ilyen, de hasonló, mint ami ebben a videóklipben van:

https://www.youtube.com/watch?v=-g0xemuSNVc&ab_channel=OmenX..

Ilyen, vagy hasonló betűtípussal ráírva valami, és fekete szín kéne h legyen, de nem találtam ilyet


2020. szept. 17. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:
en nem tudom de nagyon jo ez a szam szoval koszi<3
2020. szept. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
xddd Hat nem ez volt a celom de azert orulok h tetszik, nekem o a masodik kedvenc eloadom es ku*vara megeri tobb zenejet is meghallgatnod, de ha valaki tudja a kerdesre is a valaszt megkoszonom ^^
2020. szept. 19. 13:22
 3/4 anonim ***** válasza:

igen valoban, meghallgattam nehany masik szamat is egybol haha


egyebkent ha nem zavar hogy hasznalt, depopon nezz korul hatha, en oda beirtam hogy dropdead sweater es kihozta ugyanezt, szoval biztos talalnal hasonlokat:)

2020. szept. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azzal az a bajom h Amerikabol van, jelenleg Amerikabol van 2 rendelesem amik (allitolag) a koronavirus miatt kesnek, de mar jo par hetet, szoval egyelore onnan nem tervezek rendelni, de azert koszi ezt az otletet :)
2020. szept. 19. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!