Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tudnátok nekem olyan online...

Tudnátok nekem olyan online oldalakat/boltokat mondani, ahol olcsón tudnék rendelni nagyméretű női pulóvereket és nadrágokat?

Figyelt kérdés

Lehetnek ezek online is, vagy igazi boltok (pl Kik, Pepco).

(Olcsó nekem egyenlő 5000 ft alatt)



2020. szept. 5. 21:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én 48-as farmert hordok, múlt héten vettem a c&a-ban 3 farmert és egy pulcsit összesen 4200 ft-ért, a farmerok egyébként 10 ezerről voltak leárazva. Nem tudom tart-e a még a leárazás de gumis derekú farmerok mindig vannak 3 ezerért 50-es méretben is. Rendelni régebben Bonprix-ből szoktam, ott bazi nagy méretek is vannak de ki kell kísérletezni a megfelelő méretet.
2020. szept. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Tegnap pont voltam a c&a-ban, de sajnos nem fogtam ki akciót, és gumis derekú nadrágból nem volt olyan, ami a méretemben lett volna (46-48), mert szerintem elkapkodták.
2020. szept. 6. 07:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!