Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van olyan oldal ahol lehet...

Lhanna12 kérdése:

Van olyan oldal ahol lehet utánvéttel fizetni és megbízható?

Figyelt kérdés
Harry Styles merchet szeretnék rendelni, egyelőre valószínűleg nem hivatalosat mert már egy ideje nincs a méretemben és nem szeretnék nagyon tovább várni. Nézegettem oldalakat, viszont szinte mindenhol csak előre lehet fizetni, viszont nem szeretnék kicsit sem kockáztatni. Tudtok esetleg olyan oldalt ami megbízható és nem csak bankkártyás fizetés van?

2020. szept. 22. 17:25
 1/1 anonim válasza:

Sziaaa! Harry merchet még nem igazán láttam magyar - és utánvétes oldalakon, de one direction van sok helyen, pl a Muziker.hu-n (onnan rendeltem a gitárom, megérkezett épségben) vannak pulcsik & pólók, a Notino-n pedig az Our Moment parfümömet rendeltem, több féle 1Ds cucc is van :3 ha pedig csak solo Harrys cuccok érdekelnek akkor azt tudom ajánlani hogy tölts le valami képet, általában fent vannak Harry official merch mintái google-n és pl Pamutlaborban vagy ilyen tervezõs oldalakon megcsinálod ahogy tetszik. Azok is általában megbízhatóak.


AMÚGY YAYYY VANNAK RAJTAM KÍVÜL MAGYAR HARRY FANOK! TPWK <3

2020. szept. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!