Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ez milyen hátizsák...

Szerintetek ez milyen hátizsák lánynak?

Figyelt kérdés

[link]


Nagyon nem találok az ízlésemnek megfelelő hátizsákot, ez eddig az egyetlen, ami megfelel a legtöbb kritériumnak:

- sportos és sportos-elegáns (laza ruha, farmerszoknya + póló) öltözékkel is passzoljon

- ne legyen túl nagy. pénztárca, telefon, papírzsebkendő, egy palack víz elég ha elfér benne

- ne legyen (mű)bőrből, ne legyen túl rikító színe, színek közül a halványabb világos rózsaszín, levendula, fekete és natúr színek jöhetnek szóba, és a szolidabb minták (de semmiképp virágos, csíkos vagy kockás)

- ne legyen nagyban rajta a márkajelzés


Elég tanácstalan vagyok, leírhatjátok a véleményeteket is a táskáról, de ajánlásnak még jobban örülnék.



2020. szept. 26. 14:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

nem az én ízlésem (én magamnak nem venném), de h neked tetszik, akkor vedd meg


engem nem zavarna, ha látnám egy lányon, csak magamnak nem venném meg


17/F

2020. szept. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Én ezt a pezsgő színt meggondolnám, gyorsan koszos lesz, és úgy már nem elegáns. De ha te ilyen rendes lány vagy, akkor simán 😉


Tessék még pár opció.

Az etsyben az a jó, hogy írhatsz az eladónak, van lehetőség kicsit változtanti a dolgokon.



[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2020. szept. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!


jókat linkeltél, 2-es, sokban kielégítik az igényeimet.

kár, hogy az első linken, meg a többi ahhoz hasonlón a hátizsákoknak így van megoldva a pántjuk, nagyon nem praktikus. :( pedig méretben és stílusban tökéletes lenne. a másik fazon, a handmade-ek szerintem kicsit nagyok.

de köszi az oldalt, máris böngészem, sok vagány táska van rajta! :)

2020. szept. 26. 15:55
 4/9 anonim ***** válasza:

Az etsy lényege, hogy kézműves termékek vannak rajta.


Mondom, írj rá az illetőre hogy nem-e tudna másféle pántot stb.

2020. szept. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik, ha lenne olyan ruhám amihez passzolnak akkor hordanám is. 21/N
2020. szept. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik nekem is. 24/L
2020. szept. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. szerintem maradok ennél, csak a fekete verzióban. néztem még képeket, és csak ezen tűnik picit rózsaszínesebbnek az eleje, a többin mind inkább fehéres, meg ahogy írta is az egyik válaszoló: túl hamar koszolódik.
2020. szept. 26. 18:24
 8/9 anonim ***** válasza:
A táska formája nagyon tetszik, de amiatt beszélnélek le róla, mert szerintem nagyon gyorsan koszolódna és hamar meglátszódna rajta, hogy minden nap nyüstölöd.
2020. szept. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
94%

#7


igen, szerintem is a fekete jobb (legalábbis ebben az esetben)


(1es vagyok)

2020. szept. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!